Опубліковано в ЕКОНОМІКА

Яка буде сума нової "мінімалки"

Четвер, 14 вересня 2017 07:52 Автор 

Підвищення “мінімалки” планують з 1 січня. Український уряд озвучив, який буде новий розмір мінімальної зарплати – 3723 грн. Коли чекати підвищення доходів, і як воно вплине на нашу економіку? Про те, що під час обговорення бюджету на наступний рік пріоритетом буде підвищення мінімальної зарплати, спікер ВР Андрій Парубій заявляв ще на початку вересня. А нардепи навіть озвучували бажану цифру. “Ми звертаємося до Кабміну з ініціативою підняти мінімальну зарплату до рівня 4000 гривень”, – підкреслив на першому дорадчому засіданні парламенту голова фракції БПП Артур Герасимов. Але під час “години запитань до уряду” міністр соцполітики Андрій Рева трохи остудив запал Герасимова, зазначивши, що першим кроком після прийняття пенсійної реформи буде збільшення мінімалки до 3764 грн. 

Глава Мінфіну Олександр Данилюк, в свою чергу, виступив з правками. За його словами, з 1 січня 2018 року мінімалка складе 3723 грн: “Це реалістичні цифри. І можна гарантувати, що це може бути реалізовано без ризику для фінансової системи”.

Відзначимо, підвищення мінімальної зарплати на 523 грн було прописано в бюджетній резолюції на найближчі три роки, яку прийняли ще в червні. У ній говориться, що в 2019 році мінімалка зросте до 4173 грн, а в 2020 році – і зовсім складе 4425 грн.

Проте, беручи до уваги стрімкий ріст цін на продукти харчування, народ не сильно розгуляється на таку “надбавку”. 

 

Джерело: http://ibilingua.com/minimalna-zarplata-znovu-zbilshitsya-koli-rozbagatiyut-ukrayintsi

 

 

Останні зміни Четвер, 14 вересня 2017 14:56
Прочитано 416 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі