Опубліковано в ЕКОНОМІКА

Служба порятунку інформує!

Неділя, 18 червня 2017 07:45 Автор 

Працівниками Макарівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Київській області проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору, об’єктів з масовим перебуванням людей та протипожежного водопостачання розташованих на території Королівської сільської ради.


Зокрема, рятувальники провели протипожежний інструктаж з депутатським корпусом сільської ради. Особливу увагу приділили соціально незахищеним та інвалідам, які потребують підтримки. Перевірили стан печей, оглянули електроприлади та надали поради по їх безпечному використанню.
А щоб господарі не забували правила пожежної безпеки їм роздавались тематичні листівки. Виявлені недоліки у житлових будинках рятувальники рекомендували власникам усунути в найкоротший термін, адже вони можуть призвести до виникнення пожежі.

В ході проведення комплексного відпрацювання працівниками районного сектору також була проведена робота щодо проведення конкурсного відбору кандидатів для вступу на денне відділення у вищі навчальні заклади ДСНС України на 2017 рік та робота щодо заміщення вакантних посад в пожежно-рятувальні підрозділи Макарівського району.

Останні зміни Понеділок, 25 червня 2018 15:19
Прочитано 406 разів
Оцініть матеріал
(1 Голосувати)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі