Опубліковано в ЕКОНОМІКА

За заощаджені газ та електроенергію держава повертатиме гроші

Середа, 26 квітня 2017 17:47 Автор 

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про монетизацію зекономленої суми субсидії на оплату газу та електроенергії, яку отримають майже 1,5 мільйона українських сімей. Відповідне рішення на засіданні ухвалив уряд на засіданні.

Йдеться про внесення змін до порядку призначення субсидій, основним з яких є монетизація залишків субсидій», - сказав міністр соціальної політики Андрій Рева, представляючи відповідну постанову.

За словами прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, завдяки монетизації економії за субсидіями приблизно 1,5 мільйона українських сімей отримають виплати до 700 грн.

"За нашими розрахунками 1,5 млн українських родин, які змогли забезпечити економію газу й електроенергії для тепла, отримають найближчим часом до 700 грн готівкою, які вони заощадили за опалювальний сезон. Ще одна обіцянка, яку я давав, зараз буде виконана Міністерством соціальної політики, і люди це відчують", - зазначив Гройсман.

Нагадаємо, міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що в Україні зменшуватиметься кількість отримувачів субсидій на оплату комунальних послуг.

Джерело:http://ukrreal.info/ua/suspilstvo/136063-kabmin-ukhvaliv-rishennya-pro-chastkovu-monetizatsiyu-subsidiy

Останні зміни Четвер, 27 квітня 2017 21:47
Прочитано 553 разів
Оцініть матеріал
(0 голосів)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі