Опубліковано в ЕКОНОМІКА

Кому з підприємців Макарівщини необхідно застосовувати РРО до 7 травня 2017 року

Середа, 12 квітня 2017 09:24 Автор 

Постановою КМУ від 16.03.2017 р. № 231 було затверджено Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування РРО.

До Переліку входять такі групи товарів:

1. «Вироби із чорних металів»,
2. «Реактори ядерні, котли, машини, обладнання і механічні пристрої, їх частини»,
3. «Електричні машини, обладнання та їх частини; апаратура для запису або відтворення звуку, телевізійна апаратура для запису та відтворення зображення і звуку, їх частини та приладдя»,
4. «Засоби наземного транспорту, крім залізничного або трамвайного рухомого складу, їх частини та обладнання»,
5. «Прилади та апарати оптичні, фотографічні, кінематографічні, контрольні, вимірювальні, прецизійні; медичні або хірургічні; їх частини та приладдя»,
6. «Годинники всіх видів та їх частини»,
7. «Музичні інструменти; їх частини та приладдя»,
8. «Іграшки, ігри та спортивний інвентар; їх частини та приладдя».
Загалом в групах понад 50 підгруп і усього понад 300 позицій товарів.
Окрім того, постановою внесено зміни до Порядку гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів, затвердженого постановою КМУ від 11.04.2002 р. № 506. З цього Порядку виключено додаток 1 "Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні". У п. 296.10 ПКУ також внесено зміни щодо застосування РРО фізособами-"єдинниками" з цього приводу.
РРО не буде застосовуватися платниками єдиного податку:
• першої групи;
• другої і третьої груп (фізичні особи - підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 гривень.
У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1000000 гривень застосування РРО для такого платника єдиного податку є обов'язковим. Застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку.
"Єдинники", які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, повинні будуть застосовувати РРО в обов’язковому порядку незалежно від обсягу отриманого доходу від такого продажу.
Постанова №231 опублікована 7 квітня, в "Урядовому кур'єрі" №66/2017 і набирає чинності через 30 днів з дня її опублікування.
Тобто, продаж усіх товарів, що входять до груп Переліку вже з 7 травня має здійснюватись з використанням РРО.
До 7 травня за незастосування РРО штрафні санкції застосовуватися не будуть!

Член-секретар Асоціації електронних контрольних касових апаратів України Валерій Петровський повідомляє, що в українському суспільстві, во сновному через бюрократичні складові ведення бізнесу, існує стереотип, що касовий апарат тільки створює проблеми підприємцям і є своєрідним способом "зібрати кошти" з громадян. Проте, у всіх економічно-розвинених країнах РРО є гарантом прав та забезпеченням успішного ведення бізнесу підприємцями. Тому, важливо, кожному, хто має намір або вже проводить підприємницьку діяльність добре ознайомитись і вивчити, як правильно вести свою роботу з РРО для уникнення сплати штрафів та незручностей у веденні бізнесу. Наразі послуги з продажу, встановлення та обслуговування касових апаратів для підприємців Макарівщини здійстює МПВВП "Техносервіс-2". 

Джерело: http://dinai.com/overview/3511https://news.dtkt.ua/state/cash-handling/42087

Останні зміни Вівторок, 18 квітня 2017 15:42
Прочитано 828 разів
Оцініть матеріал
(1 Голосувати)
Поділитися:
РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі