РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

РЕДАКЦІЯ ПОРТАЛУ

"Макарів діловий"

Сьогодні голова Макарівської районної ради Олександр Гулак вручив ноутбуки директорам навчальних закладів Макарівського району.

Прочитано 22 разів
Оцініть матеріал

У Об’єднаному чемпіонаті зіграно черговий тур. У Дружні зустрічалися команди із нижньої частини турнірної таблиці :  місцева “Вікторія” приймала плахтянський “Стимул”

Прочитано 72 разів
Оцініть матеріал

На Макарівщині заборонено проведення концертної діяльності, дискотек, роботи нічних клубів  організації дозвілля у закладах громадського харчування на період дії карантину

Прочитано 1069 разів
Оцініть матеріал

Сьогодні поговоримо зі Світланою Латиш про те, як утримати вагу після схуднення та що потрібно їсти восени.
Ось кілька правил, які допоможуть вам не тільки не погладшати знову, а й продовжити здорово втрачати вагу і зміцнювати свій імунітет.

Прочитано 521 разів
Оцініть матеріал

До створення спроможних територіальних громад значну частину адміністративних послуг громадяни отримували у районних центрах. Після створення ОТГ послуги людям надаватимуться безпосередньо на місцях.

Прочитано 475 разів
Оцініть матеріал

Події останніх тижнів, громадський спротив у Мінську та інших містах Республіки Білорусь мабуть не лишив нікого байдужим. Хтось вбачає у цьому чергові підступи Заходу в організації «кольорових революцій», хтось, згадуючи не такі давні події на київському Майдані – прагнення народу до Свободи. Та хоча ми начебто географічно поруч і маємо спільну історію по Великому Князівству Литовському (тоді саме предків сучасних білорусів у нас називали «литвинами»), нажаль, у переважній масі ми погано обізнані з їх сучасним і минулим, та послуговуємося частіше міфами.
Реальною точкою відліку білоруського націоналізму, як політичної ідеології можна вважати вихід у світ книги МацеяБурачка (псевдонім колишнього польського повстанця Ф. Богушевича) «Дудка білоруська» («DudkaBiełoruskaja») виданої в 1891 році в Австро-Угорщині. Хоча питання окремої білоруської нації раніше піднімалися в нелегальному журналі «Гомін», що виходив у Петербурзі, вони виявилися майже нікому не відомі, і не увійшли в скарбничку ідей, що вплинули на формування білоруської самосвідомості.

Прочитано 635 разів
Оцініть матеріал

Якщо до 1 січня 2025 року власник невитребуваної земельної частки (паю) або його спадкоємець не оформив право власності на земельну ділянку, він вважається таким, що відмовився від одержання земельної ділянки. Яка автоматично прейде у власність громади. 

Прочитано 966 разів
Оцініть матеріал

Збірна ветеранів Макарівського району з футболу у віковій категорії 35+ розпочала виступи у Чемпіонаті Київської області.

Прочитано 817 разів
Оцініть матеріал

Головною сенсацією десятого туру стала перша поразка лідера чемпіонату - "Партизана" із Кодри
У першому колі "Партизан" в Бородянці впевнено обіграв "Легіон" з рахунком 2:4, і мало хто перед матчем міг припустити, що кодрянці в рідних стінах оступляться в першому турі другого кола.

Прочитано 774 разів
Оцініть матеріал
Середа, 02 вересня 2020 05:40

Жити здорово

Серед тих, хто в Макарові піклується про своє тіло та займається спортом, знайдеться багато, хто вдячний саме цьому тренеру за зміну себе і своєї фігури. Керівник фітнес студії Світлана Латиш вчить жінок не тільки правильно худнути та займатися спортом, вона допомагає зрозуміти потрібність змін із тілом, внутрішнім станом, правильно розставити пріоритети та почати жити по-новому (в плані харчування та фізичної активності))
Світлана - Майстер спорту, Трьох кратний Чемпіон України, Віце-чемпіон Європи з пауерліфтингу, діючий спортсмен. Персональний тренер з досвідом роботи більше 5 років сертифікований тренер TRX, функціонального тренінгу, тренажерного залу. Сертифікований дієтолог. Власник студії персональних та групових занять.
За роки роботи фітнес тренером, Світлана була фізичним наставником у багатьох бажаючих схуднути або підкачати свої м’язи. І у більшості її клієнтів це успішно виходило. У рубриці живу здорово кожного номеру свої секрети та лайфхаки будуть розповідати ті, хто вміють жити здорово і спонукають інших до якісних змін із собою. Сподіваємось, ці поради допоможуть нашим читачам досягти бажаних результатів свого тіла і душі)
Пишіть нам на електронку та сторінку у Фейсбук, які теми, пов’язані зі схудненням, здоровим харчуванням та спортом вам цікаві.
Сьогодні поговоримо зі Світланою про тепло надворі. Це ідеальна пора для схуднення?

Прочитано 1022 разів
Оцініть матеріал

Будівельний Дворик

Будівельний дворик Макарів

Аптечний пункт Поліклініка

Техінвент Експерт

БТІ Техінвент Експерт

Останні Коментарі