ГОЛОВНА > СПОРТ > Чемпіонат Києва з футзалу серед дітей: зіграно чергові матчі

Чемпіонат Києва з футзалу серед дітей: зіграно чергові матчі

2008 р.н.
СК “Юніор” 4:1 ФК “ІБЦ”
Команда 2008 року народження обіграла ФК “ІБЦ” завдяки “покеру” Назара Єфремова. Два асисти – по одному у кожному із таймів, на рахунку Назара Прудченка, ще одну результативну передачу віддав Даниїл Шанько.
2009 р.н.
ДЮСШ “Фаворит” 8:0 СК “Юніор-ДЮСШ”
ДЮСШ “Дарниця-2” 17:0 СК “Юніор-2”
На команди 2009 року народження знову очікували 2 поразки.Цього разу обидва представники Макарова не змогли відзначитися у воротах суперників.
2011 р.н.
СК “Юніор” 7:0 ХФК “ІБЦ”
Десятирічні “юніори” здобули переконливу перемогу над одним із головних конкурентів, зробивши вагому заявку на виграш вже в дебюті матчу. Ілля Цибровський двічі відзначився після передач Назара Литвина, виступив асистентом у другому забитому м’ячі, коли Валентин Тихий за допомогою рикошету забив після розіграшу кутового – і макарівчани повели з різницею у три м’ячі вже на п’ятій хвилині матчу. На восьмій хвилині Назар Бондар переправив м’яч у ворота після штрафного удару у виконанні Цибровського, а ще за 6 хвилин дубль оформив Тихий: розігравши кутовий удар із Нікітою Шарабаровим, він із гострого кута відправив м’яч під поперечку – без шансів для голкіпера.
В другому ж таймі красиву атаку макарівчан завершив Артем Пащенко, а жирну крапку у матчі поставив голкіпер Нікіта Горюнов, який на останніх хвилинах матчу зіграв на позиції нападника і реалізував вихід віч-на-віч із голкіпером.
2012 р.н.
КДЮСШ “Переможець-2” 5:1 СК “Юніор-2”
Команда з Макарова повела в рахунку вже на першій хвилині матчу, коли Євген Мякшило красивим ударом у дев’ятку змусив капітулювати голкіпера суперників, втім надалі забивав лише “Переможець-2”. У підсумку – 5:1.
2013 р.н.
СК “Юніор” 1:3 ФК “Десна”
Чи не головна сенсація за участі команд з Макарова минулого тижня – поразка команди 2013 року народження відвертому аутсайдеру – “Десні”. Як і у матчі команд 2012 року народження, макарівчани змогли вийти вперед – відзначився Тимур Цибровський, однак успіху розвинути не зуміли, і у підсумку поступилися.
2014/2015 р.н.
СК “Юніор” 16:1 НСК “Ураган”
Наймолодші “юніори” порадували своїх вболівальників розгромною перемогою над НСК “Ураган”. Шістьма м’ячами відзначився Єгор Жгут, чотирма – Микита Прокопенко, двома – Олексій Карпець. По одному м’ячу забили Єва Шарабарова, Владислав Микитин, Олександр Сімшаг та Дмитро Хойна.