Де я?
ГОЛОВНА > Без рубрики > Чемпіонат Києва з футзалу серед дітей виходить на фінішну пряму

Чемпіонат Києва з футзалу серед дітей виходить на фінішну пряму

2008 р.н.
«ДЮСШ 25-2» 1:8 СК «Юніор»

Команда 2008 року народження розпочала безпосередню боротьбу за нагороди: посівши на першому етапі третє місце, «юніори» потрапили до четвірки кращих команд, які зіграють між собою ще одне коло зі збереженням очок, набраних на першому етапі у матчах між ними. До м’ячів Євгена Войтюка та Даниіла Шанька, забитих у першому таймі, макарівчани у другому додали «покер» Назара Єфремова та м’ячі Ростислава Шевченка і Олександра Ціпка. Столичний суперник спромігся у матчі лише на м’яч престижу, забитий за 10 секунд до фінального свистка.
2009 р.н.
ДЮСШ «Дарниця» 10:1 СК «Юніор»

Лідер турнірної таблиці не залишив жодних шансів команді з Макарова серед дітей 2009 року народження. Єдиний гол у складі СК «Юніор» на рахунку Івана Мороко.
2011 р.н.
СК «Юніор» 4:2 «Коцюбинська ДЮСШ»

Команда 2011 року народження здобула дев’яту поспіль перемогу в турнірі і достроково стала чемпіонами Києва! Обігравши ДЮСШ із Коцюбинського завдяки забитим м’ячам Валентина Тихого, Назара Литвина, Лева Сурайченка та Нікіти Шарабарова, макарівчани стали недосяжними для найближчих переслідувачів. Навіть у разі поразки в останньому турі (у що віриться мало, враховуючи те, що «юніори» зіграють із найслабшою командою чемпіонату), «Юніор» залишиться першим завдяки перемозі в очній зустрічі. Команда 2011 року народження вже може приймати вітання!
2012 р.н.
СК «Юніор-2» 5:2 «ДЮСШ 25-Girls»

Команда 2012 року народження фінішувала в турнірі перемогою над «ДЮСШ 25-Girls», дотиснувши суперника у другому таймі завдяки хет-трику Макара Мороза. Перший же тайм закінчився бойовими 2:2 – у складі макарівчан відзначилися Святослав Собчук та Денис Хвостов.
2013 р.н.
СК «Юніор» 1:3 «ДЮСШ Дарниця»

Гол Тимура Цибровського не допоміг макарівчанам здобути очки у звітному матчі. Друга поспіль поразка команди 2013 року зробила надії на медалі у цій віковій категорії доволі примарними, хоча й не рівними нулю. У будь-якому разі, у останньому матчі проти Бучанської «Ніки» необхідно буде продемонструвати достойну гру.
2014/2015 р.н.
СК «Юніор» 17:0 ХФК «ІБЦ»

Традиційно результативним вийшов матч у команди 2014/2015 року народження, у якому вдруге був розгромлений ХФК «ІБЦ». Забиті м’ячі на рахунку Єгора Жгута (7), Владислава Микитина (4), Микити Прокопенка (3), Олексія Карпця (2), Дмитра Хойни (1).

Один коментар до новини “Чемпіонат Києва з футзалу серед дітей виходить на фінішну пряму