Де я?
ГОЛОВНА > СПОРТ > Результати шостого туру Чемпіонату Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд

Результати шостого туру Чемпіонату Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд

U-13
СК “Юніор” ДЮСШ 0-8 ФК “Обухів”
В чемпіонаті серед 12-річних зустрічалися команди, що перебувають на різних полюсах турнірної таблиці : макарівчани – на останній, десятій сходинці, обухівчани – на першій. Попри те, що беззаперечним фаворитом матчу був “Обухів”, перший тайм закінчився скромною перевагою гостей в один м’яч. Втім, на другий тайм юних макарівчан не вистачило. У підсумку – 0:8.
U-11
СК “Юніор” ДЮСШ 3-1 ФК “Обухів”
А от поєдинок 10-річних футболістів вийшов куди більш напруженим. До матчу команди були сусідами по турнірній таблиці, що ще більш мотивувало колективи. Макарівчани виглядали краще за суперника, однак створили проблеми самі собі, не реалізувавши свої нагоди, та дозволивши супернику забити м’яч після контратаки. Рахунок, втім, вдалося зрівняти ще до перерви, а в другому таймі команда з Макарова довела матч до логічної перемоги, забивши ще двічі. У складі команд з Макарова відзначилися Ілля Цибровський, Назар Бондар та Ярослав Зубко.
U-9
Етап у Боярці (24 жовтня)
“ДЮСШ” (Боярка) 1:3 СК “Юніор” ДЮСШ
СК “Юніор” ДЮСШ 1:1 “ДЮСШ” (Бородянка)
СК “Юніор” ДЮСШ 7:1 “ДЮСШ-2” (Бородянка)

Етап у Бородянці (27 жовтня)
“ДЮСШ-2” (Бородянка) 0:2 СК “Юніор” ДЮСШ
“ДЮСШ” (Бородянка) 1:0 СК “Юніор” ДЮСШ
“ДЮСШ” (Боярка) 1:0 СК “Юніор” ДЮСШ

Восьмирічні вихованці СК “Юніор” ДЮСШ за чотири дні встигли зіграти третій та четвертий етап змагань у Боярці та Бородянці. Попри не дуже вдалий четвертий етап, команда з Макарова впевнено йде на другій позиції у своїй групі, і є єдиною, хто відбирав очки у лідера – першої команди бородянської ДЮСШ.

2 thoughts on “Результати шостого туру Чемпіонату Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд

Залишити відповідь

Top