Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Будуйтеся разом з нами

Будуйтеся разом з нами

Мабуть немає на Макарівщині людини, як б хоч раз не купувала щось у магазині «Будівельний Дворик». 13 листопада виповнилося 13 років з дня відкриття магазину.
Спочатку це був маленький магазинчик, де продавали невелику кількість товарів для будівництва та ремонту. Зараз це великий маркет, у якому налічується сотні товарів широкого асортименту. Хоча це не єдиний подібний магазин такого профілю на Макарівщині, але вже добрий десяток років саме «Будівельний Дворик» є лідером продажів у сфері будівництва та ремонту . Як їм це вдається і чим ще приваблює таку велику кількість покупців цей магазин, сьогодні розповідає його директор Дмитро Крилов.

 • З чого почалася історія магазину «Будівельний Дворик»?
 • Основною ідеєю було надати нашим мешканцям широкий асортимент товарів за доступними цінами, чого на той час бракувало в Макарові.
  У 2008 році ми починали продавати базові товари для будівництва та ремонту в маленькому приміщенні на 85 кв.м., тоді в магазині працювали 3 працівники.
  Бажання вдосконалюватись та постійно розвиватися привело нас до того, що зараз наші торгівельно-складські площі складють більше 1600 кв.м. На яких реалізовується сотні одиниць товару: широкий асортимент підлоги, плитки, шпалер, дверей, сантехніки, електроніки, товарів для саду, городу, до побутової та виробничої хімії, домашнього декору тощо.
 • Де зареєстрований Ваш магазин і яка кількість працюючих?
 • Магазин зареєстрований на території нашої громади, ми даємо людям роботу і офіційно сплачуємо податки. Зараз у «Будівельному Дворику» працює 25 працівників.

За 13 років наша команда – це не просто працівники, а велика родина, де кожен виконує незамінну функцію. Як керівнику, для мене цінні не тільки комфорт покупців, а й умови праці для найманих робітників. Тому ми постійно вдосконалюємо усі робочі процеси.
«Будівельний Дворик» часто бере участь у різних благодійних акціях. Розкажіть про це.

 • За 13 років ми дійсно провели більше сотні благодійних акцій. Завжди допомагаємо збирати кошти на лікування, здебільшого онкохворим . Нанадаємо благодійну допомогу мешканцям громади, які того потребують, як коштами, так і будівельними матеріалами. Неодноразово здійснювали допомогу учасниками АТО та їх сім’ям.
 • Які Ви використовуєте інструменти продажів
 • В магазині постійно діють акції на певні групи товарів (ціна тижня, міжсезонні розпродажі), є накопичувальна система знижок, знижки для пенсіонерів, кожної останньої суботи місяця є знижка кожному покупцю 7%. Ми постійно проводимо акції.
 • 13 листопада з дотриманням карантинних умов пройшла акція розіграш цінних призів серед покупців, які з 8 13 листопада придбали товарів на суму від 700 грн. Супер приз цього розіграшу – плазмовий телевізор.
 • Як працює Ваш магазин під час карантину?
 • Для будь-якого бізнесу дуже складно було перелаштувати систему роботи. Під час повних локдаунів ми налагодили продажі за папереднім замовленням. За номерами телефонів: 0987770022, 0665771812 (Viber) можна отримати консультацію продавців та замовити будь-який товар. Організували роботу безкоштовної доставки по Макарову на суму покупки від 500 грн та доставки по населеним пунктам громади за помірним прайсом. Також маємо діючу сторінку у Фейсбук, де публікуємо фото товарів, умови акцій та знижок.
  На сьогодні майже весь персонал магазину – вакциновані або мають ПЛР тести. Щодо відвідувачів торгового залу, то уповноважені особи в магазині перевірять наявність COVID сертифіктів або ПЛР тестів, якщо такі відсутні, то ми пропонуємо зв’язуватись з продавцями-консультантами за номерами телефонів, що вказані вище. І необхідний товар покупцям виносять на вулицю. Завжди намагаємось входити в ситуацію до кожного клієнта, адже цінуємо його час та комфорт.
 • Який Ваш рецепт успіху ведення бізнесу у маленькому містечку?
 • Відповідальність перед покупцями та любов до справи, яку робиш.
 • Які маєте плани на майбутнє?
 • Навіть у такі непрості кризові часи для бізнесу, ми плануємо масштабуватись і відкривати торгові зали в сусідніх громадах. Адже бізнес вимагає розвитку і сміливих рішень. Ми завжди раді кожному клієнту та цінуємо їх довіру.

Марина ТОКАР

Залишити відповідь

Top