Де я?
ГОЛОВНА > СПОРТ > Бронзовий фініш “Партизана”

Бронзовий фініш “Партизана”

Кодрянський “Партизан” ознаменував своє повернення на обласну арену після багаторічно перерви бронзовими медалями Першості Київщини

ПАРТИЗАН (Кодра) — АЛЬЯНС (Бровари) — 12:3 (Лазебний, 1, Никоненко, 15, 19, 47, 60, 67, 83, Лукас, 16, Кошляк, 25, 79, Давиденко, 46, 67 — Савченко, 27, пн, Гуцалюк, 71, Б.Біляр, 89, пн).
“Партизан” вирішив питання щодо переможця матчу у Кодрі ще до перерви, однак доля бронзових нагород від матчу з “Альянсом” залежала чи не найменше. Паралельно грали свої матчі основні опоненти кодрянців – “Вікторія” із Забір’я та “Зоря Миронівщини”, які в турнірній таблиці випереджали “Партизан” на два та один заліковий пункт відповідно, тож для здобуття бронзи було необхідно, аби ці команди втратили очки у своїх матчах.
На фоні розгрому команди із Броварів вболівальники паралельно спостерігали за матчем “Вікторія” – ФК “Бородянка”, в якому господарі вели в рахунку до початку другого тайму. Втім на початку другої половини зустрічі бородянці зрівняли, а в середині другого тайму і взагалі вийшли вперед, перевернувши все з ніг на голову. А коли на “Партизан-арену” надійшла інформація про те, що в Миронівці “Авангард” обігрує “Зорю” із розгромним рахунком 0:5, всі вже всерйоз заговорили про бронзу, шанси на яку після поразки “Бородянці” двотижневої давності здавалися мінімальними. “Партизан” же у другому таймі довів рахунок до розгромного – 12:3, а фінальний свисток у Забір’ї, Кодрі, зустрів радісними вигуками та святкуванням – омріяні медалі обласної Першості стали реальністю!

Залишити відповідь

Top