ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Ветерани фінішували

Ветерани фінішували

Для команди Макарова чемпіонат Київської області
серед ветеранів закінчився на груповій стадії.

ВИШГОРОД 35+ – МАКАРІВ 35+ – 6:2

Перед останнім туром групового етапу ситуація для нашої команди була досить сприятливою: Макарів випереджав Вишгород на два очки, і мав мінімальну, втім перевагу: нашій команді задля здобуття путівки до півфіналу було достатньо нічиєї. Однак, цей результат суботнього ранку на штучному газоні “Лютіж-Арени” став для макарівчан не досяжною метою.
Номінальні господарі поля досить швидко повели в рахунку, але Макарів відігрався завдяки Олександру Строгонову, який зрівняв рахунок, закінчивши точним ударом стрімку контратаку. А от багато в чому ключовий момент поєдинку стався тоді, коли Вишгород забивав другий м’яч: нападник Вишгорода та голкіпер Макарова одночасно виходили на м’яч. Здалося, що небезпечну гру з боку форварда на стадіоні побачили усі. Усі, окрім Івана Карпини, один із найдосвідченіших (!) арбітрів Київщини, який гри не зупинив, і зарахував взяття воріт. Згодом Вишгород забив і третій м’яч, коли захист Макарова помилився зі створенням штучного офсайда, однак надія на позитивний результат залишалася – за кілька хвилин до свистка на перерву один м’яч відквитав Олексій Лазарєв, після удару якого м’яч, зрикошетивши від захисника та стійки, таки потрапив у сітку воріт.

Ще одним рішенням арбітра, яке здивувало, була тривалість перерви між таймами: вона тривала не більше п’яти хвилин, і це при тому, що це – чемпіонат ветеранів, а Макарів насправді мав досить обмежену лавку запасних. Одразу по перерві Вишгород забив четвертий м’яч, і, як кажуть, “зіграв по рахунку”. Свідомо віддавши ініціативу команді з Макарова, Вишгород зробив ставку на контратаки, які, варто визнати, реалізував блискуче, здобувши, таким чином, перемогу з рахунком 6:2.
Втім, не дивлячись на невтішний для нас підсумок групових перегонів, команда ветеранів Макарова цього року заслуговує на визнання: підопічні Романа Ляшенка в чемпіонаті зразка 2021 року здобули три перемоги у шести матчах, а це – рівно стільки ж, скільки за три минулих сезони! Тож схоже на те, що наступного року ветеранська команда Макарова може стати однією із головних кандидатів на нагороди.