Де я?
ГОЛОВНА > СПОРТ > Турнір з настільного тенісу.В Макарові пройшов турнір з настільного тенісу,присвячений Дню Незалежності України

Турнір з настільного тенісу.В Макарові пройшов турнір з настільного тенісу,присвячений Дню Незалежності України

Першими провели турнір спортсмени з інвалідністю. У цьому турнірі перше місце посів Сергій Баль, другим став Євген Рясненко, а третім – Тарас Даниленко.
Окремо був проведений дитячий турнір. Кращим серед наймолодших став Олексій Бодров. Срібло виборов Нікіта Ісаєвський, а третє місце розділили між собою Дмитро Тукалевський та Сергій Вдовиченко.
Турнір серед дорослих зібрав 20 учасників – серед них були й учасники дитячого турніру, а також переможець турніру серед спортсменів з інвалідністю Сергій Баль. Турнір проводився за олімпійською системою на виліт до двох поразок. До вісімки кращих потрапили наступні спортсмени :
5-8 місця розділили між собою Дмитро Новаков, Вадим Прищепа, Сергій Баль та Сергій Стукало.
У півфінальних зустрічах між собою зіграли Гліб Бешков – В’ячеслав Нездимовський (4:1) та Ярослав Ложика – Євген Ковзусь (0:4). Таким чином В’ячеслав Нездимовський та Ярослав Ложика стали бронзовими призерами турніру, а у фіналі зустрілись Гліб Бешков та Євген Ковзусь. Зустріч вийшла і справді гідною фіналу. Першу та другу партії виграв Євген Ковзусь, але наступні чотири були за Глібом Бешковим, який здобув перемогу в фіналі з рахунком 4:2 та став переможцем турніру до Дня Незалежності України.
Організатори турніру Каурайнен Олександр Іванович, Прищепа Роман та Тарасенко Павло висловлюють подяку за спонсорську підтримку в організації турніру Приходько Віталію Михайловичу, директору меблевої компанії «PVM».

Залишити відповідь

Top