Де я?
ГОЛОВНА > СПОРТ > Підготовка триває

Підготовка триває

СК “Юніор” та “Партизан” зіграли товариський матч у рамках підготовки до поновлення обласних змагань

Ще із весни, коли утворювалися перші пари Кубка Київської області, можна було почути думки про протистояння двох головних команд Макарівщини сьогодення – макарівського СК “Юніор” та “Партизана” із Кодри. І хоча тоді долею жеребу командам зустрітися між собою не судилося, зустріч цих двох колективів таки відбулася – нехай і у форматі товариської зустрічі.

Віталій Білоконь та Сергій Коновалов, готуючи свої колективи до виходу на друге коло змагань, експериментували зі складом, переглядаючи потенційних новачків, тому результат матчу дещо відходив на другий план. Більше уваги варто звернути на саму гру, перша половина якої пройшла за помітної переваги команди із Кодри. Першоліговий колектив зміг не лише домінувати на полі, а й вийти вперед – в середині першого тайму партнери вивели на ударну позицію Владислава Кулакевича, який і відкрив рахунок у матчі.

А от в другому таймі кращим був уже “Юніор”. Далася взнаки в першу чергу ротація в обох командах, яка була явно ефективнішою саме в команди з Макарова. Зрештою, авторами двох м’ячів у ворота “Партизана” стали саме гравці, що вийшли на заміну : Олександр Петрук забив після того, як перехопив невдалу передачу захисника, а Ярослава Шалона вивели на побачення з голкіпером партнери по команді. Однак останнє слово було таки за кодрянцями, які вже у компенсований арбітром час змогли провести швидку атаку, яку точним ударом завершив Андрій Кошляк. Тож у підсумку – бойова нічия 2:2.

Користуючись нагодою, нагадаємо, що вже 8 серпня поновлюється сезон у Першій лізі області. У 14-му “Партизан” прийматиме лідера першості СК “Гатне”. “Юніор” же поновить змагання тижнем пізніше виїзним матчем з ФК “Калинівка”, яка у перерві встигла провести спаринг із “Партизаном”, в якому здобула перемогу з рахунком 6:1.

Залишити відповідь

Top