Де я?
ГОЛОВНА > СПОРТ > Перемога над “Городком-1998”

Перемога над “Городком-1998”

Команда з Макарова повернулась на сьому сходинку в Чемпіонаті Київської області

ЮНІОР (Макарів) — ГОРОДОК-1998 (Васильків) — 1:0 (Павленко, 80).

Нічия у першому колі аж ніяк не влаштовувала обидва колективи, тому матч в Макарові мав розставити усі крапки над “і”. Але на відміну від матчу в Василькові, де боротьба за перемогу точилася аж до фінального свистка, зустріч другого кола вийшла куди менш напруженою.

“Юніор” володів ініціативою впродовж усього першого тайму, але знову зустрівся із проблемою, що переслідувала його у першому колі – просто таки жахливою реалізацією власних моментів. За увесь перший тайм макарівчани завдали близько п’яти ударів по воротах, із них – жодного в площину воріт. Васильківці ж нічого особливо небезпечного створити так і не змогли.

Аналогічним був і другий тайм. В якийсь момент здалося, що матч так і закінчиться нульовою нічиєю, але на 80-й хвилини команді з “Юніору” таки вдалося забити : Ярослав Шалон виконав навіс до штрафного з лівого флангу, а голкіпер грубо помилився на виході, не зафіксувавши м’яч у не найскладнішій ситуації. Ігор Павленко відправив м’яч до вже порожніх воріт, принісши перемогу та 3 очки у скарбничку команді з Макарова.

В наступному турі СК “Юніор” на виїзді зіграє з “Роніном”, який перебуває на 9-й сходинці, відстаючи від макарівчан на 3 залікових пункти.

Залишити відповідь

Top