Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Ціни на живі квіти в Макарові

Ціни на живі квіти в Макарові

Зовсім скоро свято 1 вересня. І цього року учні Макарівщини нарешті зустрінуть його у своїх класах. Традиційно цей осінній деньє святом квітів. «Макарівські вісті» дізнавалися, скільки коштують різноманітні квіти в нашому містечку зараз. А чи здорожчають у переддень свята?
Почнімо з кіосків, що розташувалися поруч із місцевим ринком. Тут можна як скомпонувати букет із наявних на вітрині квітів, так і купити вже зібрані букети. Хризантеми можна купити від 25 грн/ шт. до 50 грн, троянди – від 25 грн до 80 грн (залежно від сорту троянди та її висоти). Гілочка еустоми коштує від 60 грн до 70 грн. Біла запашна лілія обійдеться у 80 грн/шт. Готові букети тут можна придбати від 300 грн.
У новому магазині The Kvitka що відкрився у ТЦ «Статус», також можна придбати різноманітні квіти. Тут пропонують скомпонувати букет із гортензій (180 грн\ шт.), троянд (від 25 грн/ шт.), хризантем (від 40 грн/ гілка), еустом (60 грн/ гілка) та навіть соняшників (50 грн). Також магазин пропонує безкоштовну доставку букетів по місту (за умови вартості готового букета понад 300 грн). Свіжий зріз можна придбати і в новому магазині на зупинці «Кочубея».
Створити затишок допоможе і красива орхідея. Широкий вибір цих квітів пропонують в магазині Polly Flowers, що розташувався біля магазину Barva. Тут можна придбати як маленькі орхідеї, котрі зручно поставити на робочий стіл та милуватися щодня, так і високі, каскадні з великими квітами. Так, орхідея на 3 гілки коштуватиме 320-355 грн, на 2 гілки можна придбати за 195 грн, а міні-орхідею – від 220 грн. Парфумна орхідея коштуватиме 230 грн. Каскадна орхідея коштуватиме 295 грн.

Залишити відповідь

Top