Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Ціни на кавуни та дині в Макарові

Ціни на кавуни та дині в Макарові

Серпень традиційно для багатьох є сезоном запашних кавунів та динь. Кавун – низькокалорійний продукт. У 100 грамах кавуна міститься всього 30-38 калорій. Крім того, кавун – корисний дієтичний продукт. У ньому містяться вітамін А, С, B6 і фолієва кислота. Дієтологи вважають, що при відсутності протипоказань доросла людина може вживати 2-2,5 кг свіжих кавунів на день.

Про кавуни часто говорять як про «склад нітратів». Насправді перевірити, в яких умовах вирощувався кавун і скільки «хімії» в нього накачали, неважко. Занурте шматочок кавунової м’якоті в ємність з водою. Якщо рідина почервоніє або порожевіє, кавун дійсно «нітратний». Якщо вода просто злегка помутніє, – він чистий.

Диня – це низькокалорійний продукт. У 100 грамах м’якоті міститься всього 30 кКал. Стиглі дині багаті клітковиною. Речовина позитивно впливає на травну систему. Регулярне вживання дині призводить до виведення з організму шлаків і токсинів. Одночасно з цим плід допомагає позбутися від запору. У давнину дині коштували дорого, на Русі дозволити собі їсти диню могли тільки дуже заможні люди, тож плоди часто приносили в дар високопоставленим особам. Сьогодні смачними кавунами та динями можна поласувати у будь-який момент – різноманітні види пропонують як у місцевих магазинах, так і на ринку. Так, у “Фруктмаркеті” можна придбати кавун за 8,9 грн/ кг, а диня коштуватиме вам 12,6 грн за кілограм. У магазині “Фора” вибір динь та кавунів досить широкий. Так, наприклад, кавун з претензійною назвою “Персональний” можна купити за 11,9 грн/ кг. Є в асортименті й кавун за 16,9 грн/ кг. Диню “Дукрал” пропонують за 20,89 грн/ кг, узбецьку – за 35,9 грн/ кг. В АТБ кавун можна придбати від 9,89 грн/ кг до 19,79 (за кавун безнасінний). Пропонують і диню за 16,75 грн відповідно. У маркеті “Бджілка” можна придбати звичайну (15,9 грн/ кг) та узбецьку (28,9 грн/ кг) дині. Кавуни на момент написання матеріалу в асортименті представлені не були. В магазині з овочами та фруктами, розташованому біля “Воцака”, також пропонують сезонні смаколики. Тут кілограм кавуна коштує 8 грн, дині – 10 грн, узбецької дині – 25 грн за кілограм відповідно. На ринку пропонують посмакувати херсонські кавуни. За кілограм такого кавуна доведеться викласти 10 грн. В асортименті й дині (від 10 до 16 грн/кг), а також узбецька диня, що коштує 40 грн/ кг.

Залишити відповідь

Top