ГОЛОВНА > СПОРТ > Бронза для макарівських баскетболістів

Бронза для макарівських баскетболістів

Баскетбольна команда СК “Юніор” фінішувала третьою в Корпоративній лізі

Півфінал : СК “Юніор” 60:79 “Обрiй”

Посівши четверте місце за підсумками групового етапу, “юніори” за вихід до фіналу були змушені боротися із “Обрієм” – найсильнішою командою турніру.

Вже у першій чверті “Юніор” майже втратив шанси на перемогу, оскільки після десяти хвилин дозволив супернику піти у відрив на 14 очок, а до екватора матчу перевага “Обрію” зросла до 24 очок. І хоча третя чверть була за командою з Макарова, яка скоротила відставання до 16-ти пунктів, до фіналу пройшов “Обрій”, а “Юніор” отримав шанс поборотися за бронзу.

Матч за 3-тє місце : СК “Юніор” 76:59 “PMP”

Капітан команди Денис Сліпко

На груповому етапі команди обмінялися перемогами, тож ця зустріч була досить принциповою. З перших хвилин ініціативою заволодів “Юніор” – це вилилося у комфортну перевагу 21:12 після першої десятихвилинки. Друга чверть була за “PMP” – 18:23 та майже рівний рахунок після першої половини матчу – 39:35.

Святослав Волощенко – кращий атакувальний захисник турніру

На початку третьої чверті “PMP” навіть змогли зрівняти рахунок, але надалі макарівчани таки дотиснули суперників, здобувши перемогу з рахунком 76:59, а з нею і бронзові нагороди Корпоративної ліги, з чим ми й вітаємо команду!