Де я?
ГОЛОВНА > СПОРТ > “Юніор” здолав “Вікторію”

“Юніор” здолав “Вікторію”

Команда з Макарова завершила перше коло Об’єднаного чемпіонату на другій позиції “Вікторія” – СК “Юніор” – 2:4 (К.Барановський 53′, 75′ – Б.Башкір 38′, 52′, О.Горбань 40′, О.Гайнулін 90′) “Юніор”, володіючи беззаперечною перевагою, впродовж першого тайму, не надто поспішав створювати небезпечні моменти, і відкрив рахунок лише на 38-й хвилині : обігравшись з Романом Підоріном, пробити голкіпера зміг Богдан Башкір. Одразу ж перевагу закріпив Олександр Горбань, який вдало зіграв на випередженні після подачі з правого флангу. Коли ж по перерві Богдан Башкір забив третій м’яч, здалося що всі питання у матчі вже зняті. Але слово взяв нападник команди з Дружні Костянтин Барановський, який спершу обіграв двох захисників та завдав точного удару в лівий кут воріт, а за двадцять хвилин обікрав захисника, і реалізував вихід сам на сам з голкіпером. Інтрига у матчі протрималася до останніх хвилин – будь-яка помилка коштувала б “юніорам” втрачених очок. Але забили саме макарівчани – на останній хвилині основного часу гри прострільну передачу на дільній стійці замкнув Олексій Гайнулін, який і встановив остаточний рахунок матчу – 2:4 на користь команди з Макарова. Ця перемога дозволила “Юніору” наздогнати в турнірній таблиці “Бабинці”, які того ж дня розписали у Майданівці нульову нічию з “Урожаєм”, і випередити їх завдяки кращій різниці м’ячів.