Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Про аномальні явища в Грузькому

Про аномальні явища в Грузькому

17 липня до Грузького знову завітали уфологи – члени українського науково-дослідного центру вивчення аномалій «Зонд», що діє як підрозділ Українського аерокосмічного товариства.

В приміщенні Будинку культури відбувся науково-популярний семінар про те, як досліджуються аномальні явища. Його провів голова УНДЦА «Зонд», кандидат технічних наук, доцент Артем Білик. Він розповів про те, які бувають аномальні явища, як науковці їх досліджують та окремо зупинився на дослідженнях, що проводяться в Бишівській сільській громаді, зокрема, в Яблунівці та Грузькому.

Аномальні явища розглядаються Центром як неперіодичні швидкоплинні явища в оточуючому середовищі, прояви яких на початковому етапі досліджень не узгоджуються із існуючими положеннями сучасної науки. Основною спеціалізацією діяльності Центру є дослідження неототожнених літальних об’єктів. Так, столичний центр дослідження аномалій вивчає появу НЛО в Яблунівці та геомагнітні аномалії в Грузькому вже впродовж 10 років. Побачили світ кілька наукових статей про них. Останні результати досліджень науковців опубліковані на початку нинішнього року в науковому журналі «Аномальні явища: методологія та практика досліджень», примірник якого Артем Білик подарував Гружчанській сільській бібліотеці.

Дослідження виявлених аномальних зон у Грузькому триває. Після зустрічі з гружчанцями в Будинку культури уфологи попрямували проводити чергові експерименти.

Нагадаємо, що Український науково-дослідний Центр вивчення аномалій (УНДЦА) «Зонд» займається науковим вивченням аномальних явищ в Україні з 2004 року. УНДЦА «ЗОНД» є інтелектуальним наступником відомої Комісії із вивчення аномальних явищ, що діяла в УРСР із 1978 року, і яку очолював академік Георгій Писаренко.

У своїх дослідженнях УНДЦА «Зонд» спирається переважно на наукові методи, уникаючи невизначеності та сакралізації проблеми. Більшість учасників Центру є співробітниками наукових і освітніх установ, мають наукові ступені та є фахівцями у своїх галузях.

Метою діяльності УНДЦА «ЗОНД» є систематизація та аналіз наявної інформації про аномальні явища, їх ототожнення та встановлення природи їх походження; налагодження широкої кооперації зі спорідненими організаціями як в Україні, так і за її межами. Більше про Центр можна дізнатися, завітавши на його офіційний сайт: https://zond.kiev.ua/

Євген Букет

2 thoughts on “Про аномальні явища в Грузькому

 1. Дякуємо за професійну та цікаву лекцію!
  Як можна більше в Грузькому
  наукових та культурологічних заходів,
  ідей екології та інших контексту
  Цілей сталого розвитку ООН & Україна займе цілком заслужене місце серед передових країн світу!
  Дякуємо! Відвідувачі заходу

Залишити відповідь

Top