Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Підприємство зі світовими стандартами якості на Макарівщині

Підприємство зі світовими стандартами якості на Макарівщині

Підприємство MDM є одним з лідерів на українському ринку виробництва дезінфікуючих та антисептичних засобів. Більше 30% українських медичних закладів використовують продукцію цього підприємства.
Компанія Modern Desinfaction Manufakturer займається розробкою та виробництвом професійної антисептичної, дезінфекційної та миючої продукції для систем охорони здоров’я, харчової промисловості та громадського харчування. Всі товари розробляються у власній сучасній лабораторії і виробляються в модернізованих цехах на новітньому обладнанні. Підприємство знаходиться в селі Вітрівка поблизу села Пашківка, що на Макарівщині.
Сьогодні розкажемо, як у нас на батьківщині роблять дезінфікуючі та миючі засоби для всієї України.
Екскурсію підприємством проводить директор Сергій Блоцький

– Розкажіть, з чого почався Ваш бізнес на Макарівщині?
– Підприємство МDM створили у 2014 році. Відразу зареєстрували його на Макарівщині і платимо податки в Макарівську територіальну громаду. Так за минулий рік до місцевого бюджету наше підприємство сплатило близько 12 мільйонів гривень. Уся продукція нашого підприємства – лише власне виробництво. Маємо налагоджену дилерську сітку по Україні і займаємо третю частину на ринку.

На Макарівщині дуже зручна логістика і працьовиті люди. Усі робітники на заводі – це місцеві мешканці із Бишева, Пашківки та Вітрівки. Зараз у нас працює близько 60 співробітників, які офіційно працевлаштовані та мають соцпакет. Ми постійно проводимо навчання для своїх працівників, допомогаємо їм рости професійно.
Крім того, зі збільшенням виробничих потужностей, ми працюємо на швидкому сучасному обладнанні.
Здавалося б проста річ – виробити дезінфекційний засіб, але зробити це офіційно та професійно, це зовсім інша справа. Постійний контроль якості – від вхідного контролю до контролю при відвантаженні продукції.
– Чи є зараз вакансії на підприємстві?
– Поки немає. Але плани на розширення існують. У нас люди дуже цінують своє місце роботи. Середня заробітна плата у робітника підприємства досить конкурентна. А ми у свою чергу дуже пишаємось і також цінуємо своїх співробітників. Тому, відразу створили комфортні умови для роботи: організовано системне харчування для робітників, є облаштовані приміщення для прийому їжі, роздягальні, душові та вбиральні. На подвір’ї комплексу спільно із працівниками ми посадили сад, клумби. Тому на заводі, де виробляють миючі та дезінфекційні засоби особливо навесні та влітку,пахне трояндами.
– Як преживаєте карантин?
– Не буду лукавити, карантин став своєрідним імпульсом для нашого підприємства, ми значно збільшили обсяги виробництва, зараз побудували нові корпуси та складські приміщення.

– А як контролюється якість товарів на підприємстві?
– Наше підприємство має 5 сертифікатів якості від австрійскої компанії Quality Austria. Плануємо поступово виходити за рамки вітчизняного ринку на європейський та світовий. Зараз завершуємо роботу по переходу на електронний документообіг і плануємо представляти наші товари на міжнародному ринку. Товари, які виробляються на Макарівщині можуть і повинні конкурувати зі світовими брендами.


Наша підприємство входить до переліку тих, хто виробляє повну лінійку засобів для проходження європейських стандартів HACCP (англ. Hazard Analysis and Critical Control Point) — система аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок.Система НАССР є науково обґрунтованою, що дозволяє гарантувати виробництво безпечної продукції шляхом ідентифікації й контролю небезпечних чинників.
Миючі засоби для дезінфекції в харчовій промисловості грають величезну роль при виготовленні продуктів харчування. Їх відповідність нормативам HACCP дозволяє забезпечити належну мікробіологічну чистоту повітря, виробничих площ, робочих поверхонь, обладнання та транспорту при контакті з сировиною і готовими виробами. Таким чином, досягається високий рівень якості продуктів і гарантується безпечність їх споживання.
Система HACCP впроваджується на підприємствах харчової промисловості з метою забезпечення контролю якості і безпеки продуктів. Міжнародний стандарт, розроблений спільно Продовольчою і сільськогосподарською організацією ООН та Всесвітньою організацією охорони здоров’я, охоплює усі етапи виробництва і визначає ризики, пов’язані з безпекою і гігієною продуктів. Особлива уваги приділяється нагляду за санітарно-гігієнічними умовами  на робочих площах і обладнанні. 
– Вашу продукцію підробляють? 
– На жаль так. Минулого року навіть було відкрито кримінальну справу за фактом підробки. І головна проблема не в тому, що цей фальсифікат конкурує з нашою продукцією, а в тому, що наявність великої його кількості підривають довіру споживачів.
Адже головне у роботі і з людьми, і з речовинами мати не тільки чисті руки, а й совість та помисли. І тоді будь-який бізнес буде прибутковим, а справа, яку робиш приноситиме користь іншим!

Залишити відповідь

Top