Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Як пройшла вакцинація у товаристві «Аеротехніка» у Макарові?

Як пройшла вакцинація у товаристві «Аеротехніка» у Макарові?


17 червня у Макарові на території ТОВ ”НВП ”Аеротехніка-МЛТ» проходила вакцинація його працівників. Вакцинувалося всього 170 людей за попереднім записом, який відбувався у понеділок, 14 червня.
Працівники компанії були вакциновані препаратом «Pfizer-BioNTech». Саме він першим отримав дозвіл на використання від Всесвітньої організації охорони здоров’я. «Pfizer-BioNTech» – це мРНК-вакцина, створена з використанням нової технології імунізації, що базується на матричній або інформаційній рибонуклеїновій кислоті. Вакцина, потрапляючи в клітини людини, вчить їх робити копії шиповидного білка вірусу. Це викликає імунну відповідь всередині людського організму. І саме ця імунна відповідь захищає нас від зараження, якщо справжній вірус потрапить в організм. Розробили цей препарат німецька біотехнологічна компанія BioNTech та американський фармакологічний концерн Pfizer.
Вакцинація проводилася у безпечних умовах: усім перед процедурою перевірили стан здоров’я. А після, через 20 хвилин після введення вакцини, медичні працівники також перевірили самопочуття всіх, хто отримав препарат.
Наступна доза вакцини буде надана рівно через 21 день, тобто – 8 липня.

Залишити відповідь

Top