Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Виробничий комплекс ВІК-А в селі Пашківка відновив свою роботу

Виробничий комплекс ВІК-А в селі Пашківка відновив свою роботу

Нагадуємо, що вчора 10 червня 2021 року на територію виробничого комплексу ВІК-А в селі Пашківка, що на Макарівщині, намагалися потрапити працівники ДПС для проведення обшуків.

60 людей із числа працівників підприємства та його керівництва забарикадувались на території підприємства і не пускали туди нікого. Одній жінці, при спробі потрапити на територію підприємства навіть зламали руку, пошкодили ворота. Такі дії працівників податкової робітники ВІК-А вважають банальним рейдерським захватом! Тому і вирішили захищати своє підприємство.

Наразі, за словами керівників, юридичною службою підприємства було викликано допомогу на місце події. Прибув вертоліт із представниками з офісу Президента України, з комітету Верховної Ради України з питань контролю над правоохоронними органами. За словами керівників підприємства, представники податкової шукали на їхній території контрафактний спирт і претензії по його зберіганню були пред’явлені іншому підприємству. Спирт вони так і не знайшли… І лише після звернення уваги громадськості, представників з офісі Президента України та Верховної Ради України, податківці залишили “штурм” комплексу ВІК-А. Зараз справу відносно законності дій представників податкової зареєстровано у Державному бюро розслідувань. А підприємство відновило свою роботу у звичному режимі.

Заступник директора комплексу Ігор Васильєв висловив подяку заступнику Макарівського селищного голови Анатолію Карбовському за сприяння у вірішенні питання відновлення роботи підприємства і селищному голові за особистий контроль цього питання.

Як повідомлялось раніше, зі слів одного з керівників, це підприємство є стратегічним об‘єктом, так як виробляє антисептики. І щомісяця сплачує близько 1,5 млн.грн. податків до бюджету громади. Макарів діловий слідкує за перебігом подій та інформує своїх читачів.

Залишити відповідь

Top