Де я?
ГОЛОВНА > СПОРТ > СК “Юніор” обіграв “Легіон”

СК “Юніор” обіграв “Легіон”

Команда з Макарова переграла “Легіон” з Нового Залісся у центральному матчі 4-го туру Об’єднаного чемпіонату

СК “ЮНІОР” (Макарів) – “ЛЕГІОН” (Нове Залісся) – 3:1 (А.Напісочний 28′ (автогол), Я.Шалон 58′, А.Сурайченко 81′ – А.Легоцький 16′ (пен.) )

Зустріч, що пройшла в Макарові, по праву вважалася центральною у 4-му турі – у матчі зустрічались команди, що до старту туру перебували на першій та третій позиції в турнірній таблиці.

Перший тайм пройшов за рівної гри і цілком закономірно закінчився з нічийним рахунком : “Легіон” відкрив рахунок у матчі завдяки реалізованому пенальті Андрія Легоцького, призначеному за гру рукою в штрафному майданчику, а “Юніор” курйозно зрівняв рахунок після того, як гравець “Легіона” Андрій Напісочний переправив м’яч у власні ворота.

А от другий тайм пройшов за переваги СК “Юніор”. Велику роль у цьому зіграв вихід на поле Ярослава Шалона, який додав команді в першу чергу швидкості в атаці. Саме Ярослав ударом у ближню дев’ятку вивів уперед “Юніор” після спринтерського забігу ледь не від центру поля в середині другого тайму, а Артем Сурайченко незадовго до фінального свистка встановив остаточний рахуном матчу – 3:1 на користь СК “Юніор”, який після 4-х турів продовжує очолювати турнірну таблицю Об’єднаного чемпіонату.