Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Прийом Макарівського селищного голови та питання доріг в Макарівській ОТГ: хто таки відповідальний?

Прийом Макарівського селищного голови та питання доріг в Макарівській ОТГ: хто таки відповідальний?


Вчорау приміщенні Сільської ради в селі Великий Карашин проходив особистий прийом громадян. Здійснювався він у режимі живої черги, а проводив його Макарівський селищний голова – Вадим Токар. До селищного голови можна було звернутися в індивідуальному порядку. Розмова проходила в окремому кабінеті, до якого запрошували громадян по черзі лише по одному.
Так, на прийом потрапив і кореспондент видання із запитанням про стан доріг між селами у Макарівській ОТГ.

Громадян давно вже хвилювало питання глибоких вибоїн на автомобільних дорогах всередині та за межами сіл і самого селища. Відповідь отримали досить вичерпну ( далі пряма цитата): «Річ у тім, що дороги між селами перебувають на балансі Обласної державної адміністрації. І очільник ОТГ не має права використовувати на їхній ремонт кошти із місцевого бюджету. А відповідні звернення стосовно ремонту доріг вже були направлені до відповідальних органів у Київській області.
Також хочу зазначити, що центральну дорогу у селі Колонщина було відремонтовано за позабюджетні кошти саме за сприяння Макарівської селищної ради. Але відремонтувати всі дороги в Макарівській ОТГ за позабюджетні кошти – це нереально».


Ось така відповідь. Що ж, сподіваємося, що заяви стосовно незадовільного стану доріг будуть найближчим часом розглянуті у Службі автомобільних доріг у Київської області. І тоді всі ми зможемо спокійно їздити по рівному асфальту.

Залишити відповідь

Top