Де я?
ГОЛОВНА > СПОРТ > “Іскра” не стримала “Бородянку”, а “Юність” розгромила “Вікторію”

“Іскра” не стримала “Бородянку”, а “Юність” розгромила “Вікторію”

“ІСКРА” (Наливайківка) – ФК “БОРОДЯНКА” – 0:2 (О.Саган 24’, Д.Гавриленко 90+2’)

У Наливайківці “Іскра” дала гідний бій одному із фаворитів турніру, однак за очки боборотися не змогла. Наливаківці провели доволі якісний перший тайм не дивлячись на те, що пропустили – точним ударом комбінацію бородянців завершив Олександр Саган. Натомість другий тайм був гіршим – в “Іскри” було забагато помилок в обороні, завдяки чому у компенсований арбітром час бородянці і забили другий м’яч, та і в атаці гра не дуже виходила. У підсумку – 0:2. ФК “Бородянка” продовжує переслідувати СК “Юніор”, а “Іскра” поступово опускається в турнірній таблиці, і вже перебуває на 7-й позиції.

“ЮНІСТЬ” (Пашківка) – “ВІКТОРІЯ” – 10:1 (А.Шаменко 21’, 44’, 61’, 65’, 67’, 83’, В.Атаманенко 39’, В.Прокопчук 63’, В.Чуб 78’, Є.Лазарчук 85’ – А.Марценюк 35’(пен.) )

“Юність” у Пашківці сповна поквиталася з “Вікторією” за дві минулорічні поразки, забивши у ворота команди з Дружні цілих десять м’ячів. Андрій Шаменко встановив новий бомбардирський орієнтир, відзначившись у одному матчі цілих шість разів. Несподівано, але факт – після чотирьох турів “Юність” – на третій сходинці Об’єднаного чемпіонату, а гравець “Юності” Андрій Шаменко очолює рейтинг бомбардирів, випереджаючи найблжчного переслідувача вже на 9 точних ударів !