Де я?
ГОЛОВНА > СПОРТ > Фатальний промах “Інваспорту”

Фатальний промах “Інваспорту”

Баскетбольна команда СК “Юніор” стала переможцем Малого кубку Престиж ліги

“Юніори” потрапили до фіналу, обігравши у півфіналі “Gravity” в першому поєдинку. На другий матч столична команда так і не вийшла, тож у фіналі “Юніор” зустрічався із командою “Інваспорт-2”, яка за сумою двох матчів здолала “Обрій”.

Початок гри був рівним, однак на зміну йому прийшла друга чверть, у якій команди почали влаштовував “гойдалки” – “Інваспорт” пішов у відрив, який команді з Макарова до екватора матчу вдалося нівелювати. До того ж, за 10 секунд до великої перерви “юніори” повели в рахунку – 25:23. В третій чверті “Юніор” зміг поступово наростити перевагу, яка до початку заключної десятихвилинки досягла вже 10-ти очок – 47:37. А от в заключні 10 хвилин на майданчику розпочалася справжня драма. За три хвилини та 28 секунд до фінальної сирени “юніори” мали перевагу в 12 очок, яка всього лише за дві хвилини зменшилась до одного очка. Ключовою ж стала остання хвилина зустрічі : поступаючись в 3 очки “Інваспорт-2” заробив “два з фолом”, і зрівняв рахунок за 57 секунд до завершення матчу. Згодом лік пішов уже на секунди : за 16 секунд до кінця “Юніор” повів 66:64. “Інваспорт” же через 2 секунди отримав право на два штрафних кидки, із яких реалізував 1 – 66:65. Фатальним для “Інваспорту” та переможними для СК “Юніор” стали ще два штрафних кидки, які “Інваспорт” проводив за 7 секунд до завершення матчу : один точний кидок переводив гру у овертайм, два – майже гарантували перемогу у матчі “Інваспорту”. Однак в обох випадках гравець схибив, і перемогу з рахунком 66:65 святкувала команда з Макарова.