Де я?
ГОЛОВНА > СПОРТ > Бронза з гірким присмаком

Бронза з гірким присмаком

Збірна України з волейболу сидячи стала бронзовим призером міжнародного турніру в Дуйсбурзі (Німеччина)

У перших трьох матчах турніру збірна України розгромно переграла команди Хорватії, США та Канади (усі матчі закінчилися перемогою з рахунком 3:0), однак у півфіналі поступилася господарям – збірній Німеччини, тож мала змогу поборотися лише за бронзу. У матчі за третє місце нашою командою була ще раз переконливо обіграла збірна Хорватії.

Але прикрим є той факт, що цей турнір був останнім шансом отримати паралімпійську ліцензію на участь у Паралімпіаді, що має відбутися цього року в Японії, а підсумкове третє місце не дозволило нашій збірній потрапити до числа 8 команд, що відправляться до Токіо.

Відзначаємо і те, що бронзовим призером турніру стали й двоє спортсменів з Макарівщини – у складі збірної України виступають Роман та Андрій Прищепи.

“До Токіо відправляться тільки по 8 команд чоловіків та жінок, – говорить член збірної України Роман Прищепа, – це був останній турнір, на якому можна було отримати ліцензію. В нас дуже високий рейтинг -5 у світі. Україна посіла 4 місце на чемпіонаті світу і 4 місце на чемпіонаті Європи, але на паралімпіаду в Токіо пробитися не змогла”.

Залишити відповідь

Top