Де я?
ГОЛОВНА > СПОРТ > Яскраве повернення “Іскри”

Яскраве повернення “Іскри”

Колектив Наливайківки, який був відсутній на футбольній мапі Макарівщини майже п’ять років, ознаменував своє повернення до футболу яскравою перемогою над пісківським “Рубіном”.

Першою з команд Макарівщини в Об’єднаному чемпіонаті 2021 року вийшла на поле саме “Іскра”. Наливайківцям протистояв “Рубін” – міцний середняк минулого чемпіонату, в якому він став п’ятим. Першим забив “Рубін” : після удару, з яким впорався голкіпер, першим на добиванні був Володимир Луцков. “Іскра” ж відповіла майже одразу – через 8 хвилин. І відповіла ще й як ! Андрій Пархоменко забив м’яч із власної половини поля прямим ударом зі штрафного ! Схоже, що такого “Рубін” не очікував, і опинилася в нокдауні – надалі ініціативою у матчі повністю заволоділи господарі поля. І хоча на перерву команди пішли за нічийного рахунку, другий тайм розставив усе на свої місця.

Одразу по перерві “Іскра” повела в рахунку завдяки точному удару Олександра Мусіча, а ще за кілька хвилин перевагу “Іскри” ударом зі штрафного закріпив граючий тренер наливайківців Руслан Лазебний. Втім трьома забитими м’ячами, на радість своїм вболівальникам, “Іскра” не обмежилася. Четвертий м’яч ударом головою забив Віталій Куріпко, а остаточну крапку у матчі поставив Андрій Скоряк, якого партнери вивели на побачення з голкіпером довгою передачею з глибини поля. “Іскра” забила і шостий м’яч у ворота пісківців, але боковий арбітр зафіксував фол з боку Олександра Лещука. “Іскра” розпочинає турнірний шлях з перемоги, і в наступному турі завітає в гості до “Бабинців”, які також у першому турі святкували перемогу – 0:1 у матчі з “Легіоном” із Нового Залісся.т