Де я?
ГОЛОВНА > СПОРТ > СК “Юніор” в Престиж лізі

СК “Юніор” в Престиж лізі

Макарівська баскетбольна команда стартувала в новому турнірі

Після нокдауну повернулася Аматорська баскетбольна ліга, де в Престиж лізі Макарів представляє СК “Юніор”. На груповому етапі суперниками “юніорів” стали “Star” та “MC2”.

Перший матч команда з Макарова зіграла 15 травня проти колективу “Star”. Проти цього суперника “Юніор” уже грав взимку, і тоді перемога команди з Києва була колосальною — ““Star” переміг з рахунком 75-46. Але цього разу матч вийшов куди більш цікавим та напруженим.

Перша чверть пройшла за впертої боротьби і закінчилася з рахунком 8:8. А от початок другої чверті був за “Star” – вони здійснили досить солідний ривок, отримавши перевагу в дев’ять очок, яка, щоправда, до екватора матчу зменшилася до трьох. Рівною була і третя чверть, за підсумками якою “Юніор” поступався лише одним очком – 32:33. А от на четверту чверть нашої команди не вистачило – якщо ще за п’ять хвилин до завершення матчу у матчі було не ясно абсолютно нічого – “Юніор” був на відстані одного влучного кидка – 40:41, то фінальна сирена зафіксувала перемогу “Star” із фінальним рахунком 44:51.

Відзначаємо очевидний прогрес команди, а також вдале підсилення – за команду дебютували троє гравців, один із яких – досвідчений С.Тавижнянський, став найрезультативнішим гравцем матчу, маючи в активі 18 очок, 7 підбирань та 3 результативні передачі.