Де я?
ГОЛОВНА > СПОРТ > СК “Юніор” став лідером

СК “Юніор” став лідером

Завершальний матч першого туру Об’єднаного чемпіонату відбувся в Макарові 16 травня, де СК “Юніор” приймав “Юність” з Пашківки. Матчі між цими командами завжди проходять надзвичайно результативно, але цього дня команди замахнулися на рекорд. По перше – рекорд в особистих зустрічах — до цього найрезультативнішою була гра в Макарові 2018 року, яка закінчилася з рахунком 4:7 на користь “Юності”. По-друге, на рекорд не тільки сезону, а і всього Об’єднаного чемпіонату, який до цього належав матчу “BORDO” – ФК “Майданівка” (12:1).

Обидва цих рекорди, до слова, було перевершено. “Юніор” обіграв “Юність” в першу чергу завдяки організованим командним діям, яких насправді бракувало пашківцям, які досить серйозно змінили свій склад у порівнянні з минулим сезоном. “Юність”, покладаючись більше на індивідуальну майстерність окремих виконавців, змогла забити чотири м’ячі, по два у кожному з таймів, а “Юніор” відзначився цілих 10 разів. Хет-триком відзначився Ярослав Шалон, дублі на свій рахунок записали кращий бомбардир минулого чемпіонату Роман Підорін та талановитий новачок команди Артем Сурайченко. По м’ячу забили капітан команди Роман Головатюк, Олександр Горбань та Сергій Васецький. Авторами забитих м’ячів у “Юності” стали Андрій Шаменко(2), Андрій Кравчук та Олександр Костюченко.

У другому турі “Юність” прийме на своєму полі “Урожай” з Майданівки, а СК “Юніор” вирушить до Пісківки, де зустрінеться з “Рубіном”.

Залишити відповідь

Top