Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > “Наш рідний гумор вирізняється поміж всіх інших”, – Анатолій Паламаренко

“Наш рідний гумор вирізняється поміж всіх інших”, – Анатолій Паламаренко


Анатолій Несторович Паламаренком – народний артистом України, майстер розмовного жанру та просто чудова людиною, що проживає на Макарівщині. У Всесвітній День сміху ексклюзивно для журналістів Макарівщини.

Уперше Анатолій Паламаренко познайомився із літературним словом ще в школі. Він декламував твори Гоголя, Чехова, Шолохова та Остапа Вишні і тоді перший раз відчув, що словом він може зробити добре діло – розсмішити. Узагалі, про гумор та сміх Анатолій Несторович каже так: «Коли людям смішно – вони розслаблені, їм добре, вони переживають тільки позитивні емоції. Тоді чому б людей і не смішити?».

Дійсно, щира посмішка, сміх – це гарний спосіб підняти собі настрій, а чийсь вдалий та добрий жарт може «зробити» ваш день.
Український гумор Анатолій Паламаренко виокремлює серед інших. «Наш рідний гумор вирізняється поміж всіх інших. По-перше, мова! Українська мова дуже багата, пишна та красива. Українською можна сказати так, що лише від самого поєднання слів буде вже смішно», – розповідає майстер. Серед особливостей українського гумору він виділяє і його наближеність до народу (або як сказав сам Анатолій Несторович «до землі»). А й справді, класичний український гумор оперує побутовими ситуаціями, сімейними вузами та перипетіями. Згадати хоча б «Кайдашеву сім’ю» Івана Нечуя-Левицького!

До речі, цей День сміху вже буде другим серед тих, котрі ми відмічаємо під час карантину. А Анатолій Несторович – це ж людина, яка знає, як веселити людей і дарувати їм гарний настрій. Тож з цієї нагоди ми вирішили у нього поцікавитися, що б він порадив нам усім у такі скрутні часи обмежень. Як піднімати собі настрій?
Паламаренко ясно і чітко відповів: «Шукайте маленькі радості у кожному дні. Вони є скрізь. Треба просто їх побачити. А ще – читайте книжки! Це неабияк розвиває вашу уяву. А ще краще – читайте щось смішне, веселе. Не тільки розвиватимете уяву, але й сміятиметеся».

Ось так. Тож не падаємо духом, збагачуємося літературним веселим словом та читаймо гуморески. Це точно підніме настрій тому, хто цього потребує.

Один коментар до новини ““Наш рідний гумор вирізняється поміж всіх інших”, – Анатолій Паламаренко

Залишити відповідь

Top