Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Цікаві місця Макарівщини: частина 2

Цікаві місця Макарівщини: частина 2

Ми продовжуємо знайомити наших читачів із місцями нашого регіону, де можна було б цікаво провести час. Поїхали!

Страусина ферма у селі Ясногородка

Вона була заснована у 2001 році і наразі є найбільшою в Україні фермою з розведення страусів. Ще на початку її існування на ферму завезли з Бельгії аж 36 страусів.
Зараз загальна кількість страусів різного віку, що одночасно знаходяться на фермі, перевищує сотню. На фермі дорослих страусів тримають у спеціально огороджених загонах сім’ями — один самець і декілька самиць.
Ферма спеціалізується на продажі як дорослих птахів, так і страусенят. Також продукцією ферми є м’ясо та яйця страусів. Проте однією з форм прибутку підприємства є туристи. На фермі доступні екскурсії: як групові та шкільні, так і індивідуальні.
На території знаходиться ресторан, де можна скуштувати страви зі страусиного м’яса та яєць, дитячий майдачик та мінізоопарк, у якому живуть фазани, павичі, цесарки, дикі кабани, верблюди та інші тварини. Окрім того, є сувенірна крамничка, де можна придбати декоративні страусині яйця.


Добропарк
Це унікальний за своїм виконанням парк. Місце ідеально підходить для спокійного відпочинку від міської суєти, автомобільних пробок та постійного шуму. Варіант прекрасно підійде любителям природи, сімейного відпочинку. Тут можна не просто розважитися, а отримати справжню насолоду від аромату і чистоти повітря. З огляду на численні задумки засновників, тут буде досить цікаво цілий рік, особливо під час цвітіння тюльпанів, петуній та інших квітів.
Площа «Добропарка» – 400 футбольних полів, на території є озера. У дендропарку висадили понад 1000000 тюльпанів, 44000 дерев і кущів, 13 газонів. На території парку знаходіться парковка на 120 машин. Кататися на велосипеді по Добропарку не можна. Але є можливість орендувати велосипед, щоб оглянути територію за визначеним маршрутом. Велосипед в оренду можна взяти в Сервіс-центрі поруч з парковкою.
Відкриття «Добропарку» цього року планується на 28 квітня.

Один коментар до новини “Цікаві місця Макарівщини: частина 2

Залишити відповідь

Top