Де я?
ГОЛОВНА > СПОРТ > Ветерани розіграли титул

Ветерани розіграли титул


28 лютого під егідою Макарівської районної федерації футболу відбувся Чемпіонат Макарівщини з футзалу серед ветеранів у віковій категорії 35+.

Турнір пройшов у приємній дружній атмосфері та зібрав 3 команди : “Макарів”, “Зірка” та “Фасівочка”.

Першими на паркет вийшли “Макарів” та “Зірка”, які дали турніру хороший початок : мінімальну перемогу з рахунком 7:6 здобув “Макарів”, хоча до перерви “Зірка” вела 3:4.


У другому матчі “Фасівочка” обіграла “Зірку” куди більш переконливо : 14:4. Таким чином “Зірка”, маючи у своєму складі Миколу Міхєєва, Володимира Шестакова, Миколу та Сергія Кравченків, а також Олексія Чихановського стала третьою, а звання чемпіона мали розіграти між собою “Фасівочка” та “Макарів”.
Гра вийшла і справді гідною фіналу, адже майже впродовж всього матчу команди не відпускали одна одну на відстань одного забитого м’яча, влаштувавши яскраву перестрілку. На перерву колективи пішли за рівного рахунку 4:4, а в другій половині матчу сильнішою стала “Фасівочка”, яка наприкінці матчу змогла піти у міні-відрив 7:10 і таки втримала переможний рахунок попри намагання “Макарова” у складі Василя Волощенка, Валентина Котигорошка, Андрія Ківи, Романа Ляшенка та Сергія Круподері. Обігравши “Макарів” з рахунком 10:9 переможцем турніру стала “Фасівочка”, яка і отримала чемпіонський кубок. Склад чемпіонів : Олександр Шутун, Віталій Ромашко, Олексій Корнеев , Дмитро Рошко.

Також за підсумками турніру були вручені і індивідуальні нагороди. Кращим голкіпером турніру було визнано Віталія Ромашка з “Фасівочки”, який, до речі, став чи не головним відкриттям турніру, вдало граючи не тільки на останньому рубежі, але й у полі. Кращим бомбардиром із 11-ма забитими м’ячами став Сергій Круподеря з “Макарова”. А кращим гравцем за своє бажання та волю до перемоги став Володимир Шестаков із “Зірки”.

Залишити відповідь

Top