Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Скільки коштує підготувати дитину до ЗНО на Макарівщині

Скільки коштує підготувати дитину до ЗНО на Макарівщині

Ефективні способи підготовки до ЗНО або « Не так страшно, як здавалося»
ЗНО – три літери, котрі лякають не тільки учнів старших класів, але й вчителів.
Але не варто так сильно його боятися ( це говорю я, як людина, яка вже пройшла це пару років тому і переконалася, що насправді нічого страшного там немає). Треба сповнитися оптимізмом та жагою до знань і хорошого результату. Якщо добре підготуватися, все вдасться!
Взагалі, ефективними є всі способи підготовки. Просто треба обрати саме той, який на вашу думку найкраще підійде саме вам.
Хтось обирає заняття з репетитором. І не помиляється! У першу чергу – це контроль, дисципліна та допомога кваліфікованого спеціаліста під час підготовки. Уся увага приділяється саме тобі, у будь-який час ти можеш поставити запитання та отримати роз’яснення. Заняття з репетитором – це ефективно.

У Макарові, безперечно, можна знайти репетитора на будь-яку дисципліну, будь-то українська мови чи математика. В основному ціна за годину заняття, наприклад, українською мовою на сьогодні складає 150 грн. Година підготовки до ЗНО з математики – близько 200 грн, а от заняття з англійської мови в середньому може обійтися в 250/300 грн за годину.
Хтось обирає онлайн-курси. І також робить вірний вибір! А тим, хто ще тільки стоїть на виборі, ми порекомендуємо пару хороших платформ для онлайн-підготовки.
Наприклад, Prometheus.
На цій онлайн-платформі є три окремі курси для підготовки до тестів з української мови та літератури, історії України і математики. Тут усі матеріали можна завантажувати та користуватись ними без доступу до інтернету. Також серед перевірених ресурсів є ЗНО Клуб.
На освітньому порталі можна знайти теоретичні та практичні матеріали з усіх предметів, які є на тестуванні. Також тут є новини про ЗНО, платформа з онлайн-тестами, інформація про українські виші та форум з 20 тисячами зареєстрованих користувачів.
А хтось, як відомо, обирає готуватися до екзамену самостійно. Є і ті, хто такий метод засуджує, але в такому разі він сильно помиляється. Самостійна підготовка до ЗНО – це добре тренування не тільки власних знань, але й сили волі та креативності. Я знаю багатьох людей, котрі готувалися самі та складали іспити на відмінно. Проте для цього їм потрібен був неабиякий самоконтроль та дисципліна. А також у самостійній підготовці допоможуть і такі поради:
Починайте готуватися заздалегідь
Для успішного складання тестів потрібне повторення пройденого з 5 по 11 клас матеріалу. Згадати все за пару місяців до ЗНО нереально навіть для тих, хто навчався на «відмінно». Починати підготовку найкраще в 10 класі або хоча б на початку 11-го.
Важливо зосередитися на тих предметах, які стануть в нагоді в подальшому навчанні. Крім обов’язкових української мови і літератури, математики або історії України, майбутнім медикам доведеться повторювати матеріал з біології, а потенційним перекладачам – з англійської мови та ін.
Визначтеся з форматом підготовки
Багато школярів вважають, що впораються з підготовкою до ЗНО самостійно. Зазвичай це вимагає більше часу і сил, ніж робота з учителем. Потрібно бути відповідальним, організованим і дисциплінованим, інакше результат буде невтішним.
Альтернатива самостійних занять – уроки з репетитором або курси з підготовки до ЗНО в Києві. Перші більш дорогі, другі дають відмінний результат при відносно невеликих витратах. Ідеальний варіант – відвідувати курси і повторювати матеріал вдома.
Постійно вирішуйте тести
До проведення ЗНО потрібно вирішити якомога більше тестів. Так вийде «набити руку» і підвищити впевненість в собі. Не варто обходити увагою і минулорічні тести. Вони покажуть реальний рівень знань, вдасться пізнати свої помилки і те, що потрібно підучити.
Підпишіться на групи по підготовці до ЗНО
У спільнотах можна знайти фільми і відеоуроки з навчальним матеріалом і пізнавальними доповненнями. Більшість таких відео короткометражні та дозволяють легше запам’ятати інформацію. У групах періодично публікують і короткі тести: їх можна проходити онлайн. Правила, таблички, систематизований матеріал у вигляді міні-підказок – все це є в інтернеті.
Знайдіть «суперника»
Добре мотивує підготовка наввипередки – найкраще «зубрити» разом з другом. У процесі повторення матеріалу можна задавати один одному питання, обговорювати незрозумілі моменти, знаходити істину в суперечках.
І найголовніше – не панікуйте і не бійтеся. Досить докласти трохи зусиль – і все обов’язково вийде! ЗНО – це справді не так страшно. Не переймайтеся, вчіться у задоволення і не стресуйте стосовно екзаменів. І все точно буде добре!

Один коментар до новини “Скільки коштує підготувати дитину до ЗНО на Макарівщині

Залишити відповідь

Top