Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Полімерна глина – захоплення для дочки і матері. Марина Осецька мешканка Кодри та її хобі

Полімерна глина – захоплення для дочки і матері. Марина Осецька мешканка Кодри та її хобі


Якщо поцікавитися, то можна з легкістю дізнатися, що вироби із полімерної глини зараз набирають все більшої популярності. І воно й не дивно: це цікаве заняття не тільки відволікає від нав’язливих неприємних думок та стресу, а й допомагає приготувати власними руками оригінальний подарунок близькій людині.
І ось цією цікавою справою вже майже два роки тому зайнялася героїня нашого сьогоднішнього матеріалу. Декор посуду полімерною глиною – ось що захоплює та надихає її. Марина Осецька називає своє хобі цікавим, клопітким і водночас захоплюючим процесом.
Почала майстриня займатися цим, бо мала велике бажання творити і в той же час залучати до цього свою маленьку донечку.
«Ми і малювали, і плели браслетики, і робили вироби із фоамірану, і працювали з атласними стрічками! Та все це було не те… Та й ножиці та бусини – це матеріали не для дитини. Тим паче для дитини з проблемами зі здоров’ям. У донечки ДЦП… Але одного разу в Інтернеті вискочило відео, і я «залипла». На ньому дівчинка щось ліпила, із чогось незрозумілого, але цікавого. Не тісто солоне, не пластилін… І тоді я розпитала в старенького Гугла, що це таке. І все: з того часу я «захворіла» на полімерну глину», – розповідає Марина.
Потім героїня поїхала до столиці, знайшла магазин для творчості і накупила всього, що треба.
«Ми з моєю донечкою вже ввечері спробували задекорувати нашу першу чашечку!»- каже Марина Осецька. Результатами першої роботи майстриня похвалилася в інтернеті і відразу на неї посипалися запитання: «Що це? З чого? Можна мені таке? А зможеш зробити свинку Пеппу?».
І тоді пані Марина вирішила, що спробувати варто. Так і зав’язалася любов до полімерної глини, декорування та вигадування незвичайних дизайнів.
У цьому хобі вірною напарницею для Марини є її донечка Ксенія. «Для маленької це свого роду суперове заняття для розвитку моторики рученяток», – каже пані Марина і повністю має рацію. Під час занять ліпленням кисті дітей стають більш гнучкими, що у майбутньому допоможе швидше і краще освоїти навички малювання та письма.

Для того, аби зробити виріб, майстриня для початку підшуковує ідею в Інтернеті. Також вона черпає натхнення із мультиків, журналів, книжок, а інколи, коли виготовляє квіти, бере ідеї і в самої матінки природи.
Потім підбирає кольори і приступає до роботи. «Ми працюємо майже без молдів (готових форм), кожну детальку створюємо самі», – доповнює розповідь Марина.
Наступний етап – це тонування сухою пастеллю. І тільки потім – запікання. Цей процес відбувається в електричній духовій шафі при температурі 110‘-130‘ протягом 20-30 хвилин. Час та температура запікання залежить від товщини виробу.

«Потім за допомогою фрезера обробляю на посуді те місце, де має бути декор, і приклеюю його на двокомпонентний епоксидний клей. А потім вже і лакування!» – каже пані Марина.
Зараз творчість у Марини та її донечки йде повним ходом. Вони ведуть сторінки в соціальних мережах Інстаграм та Фейсбук, посилання на які ви зможете знайти знизу. Перейдіть та ознайомтеся: таку красу рідко можна побачити!
Бажаємо Марині та її донечці творчих злетів, натхнення та ще багато-багато чудових виробів!

3 thoughts on “Полімерна глина – захоплення для дочки і матері. Марина Осецька мешканка Кодри та її хобі

  1. Дякуємо за статтю❤️❤️Просто нема слів❤️❤️❤️❤️Всього Вам тільки найкращого❤️❤️❤️

  2. Дуже гарні роботи. Люблю кераміку , купую на Віоліті часом щось особливе, якщо знаходжу. Але от як для рукоділля теж використовую полімерну глину.

Залишити відповідь

Top