Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Міжнародний жіночий день і дискусії в суспільстві

Міжнародний жіночий день і дискусії в суспільстві

Сьогодні настала епоха боротьби за гендерну рівність. А що ж робити із такими святами, як, наприклад, 8 березня?

Щорічно в березні українці відзначають не тільки довгоочікуване настання весни, а й Міжнародний жіночий день. Це офіційне свято є вихідним днем в декількох країнах світу, в тому числі і в Україні.

Проте, у суспільстві вже кілька років йдуть дискусії про свято 8 березня. Головне запитання: чи варто робити цей день вихідним? Багато людей активно виступають проти «гендерних» свят або пропонують відзначати їх неофіційно.

Та попри безліч суперечок про це свято, ця справа далі розмов на зайшла. Поки що невідомо, як складеться доля свята в майбутньому.

А в цьому році Міжнародний жіночий день подарує нам єдиний додатковий вихідний у березні. Свято випадає на понеділок, тому відпочивати ми будемо три дні поспіль – 6, 7 і 8 березня.
І хоча інших додаткових вихідних у березні не передбачається, цей місяць сповнений церковних свят. З 8 по 14 березня відзначається Масляна, 14 березня ми зустрінемо Прощену неділю, а 15 березня починається Великий піст. Також в ніч з 29 на 30 березня українці переводять годинник на літній час.

Залишити відповідь

Top