Де я?
ГОЛОВНА > СПОРТ > Баскетбольна команда СК “Юніор” завершила виступи в Корпоративній лізі

Баскетбольна команда СК “Юніор” завершила виступи в Корпоративній лізі

В суботу, 27 лютого макарівчани зіграли останній матч на турнірі проти київської команди “SPS”. На групповому етапі Корпоративної ліги команди вже зустрічалися між собою, і тоді сильнішими були “SPS” – 57:83. В турнірі чотирьох особливо нічого не змінилося і “SPS” знову був сильнішим – 77:48.

Особливо вдалими для киян були перша та четверта чверть, у яких вони і “зробили” різницю : +9 у першій та +15 у четвертій (хоча варто зазначити, що до середини першої чверті в рахунку вели макарівчани). Середину матчу “юніори” відіграли із суперниками приблизно на рівних, хоча і поступилися у другій та третій чвертях 11:14 та 14:16 відповідно.
Кращим гравцем у складі “Юніора” із 22 очками, 18-ма підбираннями та одним блок-шотом став Святослав Волощенко.

Макарівчани фінішували в турнірі так і не відчувши смаку перемоги. Однак це був лише перший подібний досвід для макарівських баскетболістів, а отже успіхи – попереду…

Один коментар до новини “Баскетбольна команда СК “Юніор” завершила виступи в Корпоративній лізі

1. Радий був спостерігати за нашой командой, хороший досвід для гравців, успіху в майбутьньому.