Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Вони працюють, щоби ваш день одруження був найщасливішим

Вони працюють, щоби ваш день одруження був найщасливішим

Без зайвої бюрократії та черг, у комфортних, відкритих умовах, кваліфіковано та оперативно – це вже давно не забаганки, а вимоги сьогодення. Відділи державної реєстрації актів цивільного стану одні з перших,  держаних органів, які перейшли на новий рівень обслуговування громадян. 

Сьогодні Макарів Діловий завітав до Макарівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції у Київській області. Начальник відділу Ірина Тарасюк розповіла, як працює ця структура і які послуги тут можна тримати.

За відгуками мешканців Макарівщини, послуги тут надаються дійсно якісно, зручно і швидко.

«Завдяки функціонуванню електронних реєстрів оперативність роботи приємно вражає. Сьогодні у відділі здійснюються:

• державна реєстрація актів цивільного стану;

• видача документів з будь якої точки України;

• проставлення апостилів;

• правова допомога з витребування документів виданих закордоном;

• обряди реєстрації шлюбу, ювілеїв весіль як у відділі, так і в будь-якій локації на Ваш вибір;

• збереження архівного фонду за останні 75 років, – розповідає Ірина.

Для тих, хто цінує свій час, активно працює ВЕБ-портал «Звернення у сфері держаної реєстрації актів цивільного стану», надається комплексна послуга «єМалятко».

Ірина Тарасюк розповідає, що у більшості громадян їх  робота асоціюється саме зі створенням сім’ї та шлюбною церемонією.

“У 2020 році нашим відділом було зареєстровано  133 шлюб.  З початку 2021 року поки що одружились лише 10 пар молодят. До кінця лютого місяця заплановано ще 6 шлюбів.

 Зараз на Макарівщині цікава тенденція, що для реєстрації шлюбу молодята обирають не обов’язково вихідний день, часто це вівторок.

 Як правило, найбільше реєстрацій припадає на літо та осінь.

На даний час більшою популярністю користується реєстрації, які проводяться безпосередньо у  вишуканій  та сучасні  обрядовій залі  РАЦСу , де вже все організованно працівниками, створено  усі умови, щоб у день весілля молодята відчували себе по особливому .

Однак є пари, що  надають перевагу виїзним церемоніям, які дозволяють поєднати серця на природі, чи в ресторані – із красивим декором місцини. Але молодятами часто не враховують погодні умови та додаткове шумове навантаження, що має певний вплив на атмосферу свята. Але то все дрібниці, у порівнянні з відчуттям кохання та взаєморозуміння чоловіка та дружини. Та коли пощастить і з погодою – емоції не передати!

А відділ ДРАЦС – це юридичний орган, куди все одно необхідно прийти, щоб подати заяву, а потім, і  отримати свідоцтво про шлюб)

Зараз набирає популярності така послуга – як ювілеї весіль, це відмінний привід, щоб віддатися спогадам, згадати  першу зустріч, перше побачення, перший поцілунок, день весілля… знову стати на весільний рушник та обмінятися обручками. Емоції , які  ти переживаєш разом з ювілярами – просто неймовірні.

Наш відділ  прикладе всі  зусилля ,щоб   день одруження став одним з найщасливіших. Насолоджуйтесь вашим днем та зберігайте спогади на все життя”.

Макарів Діловий бажає приємних емоцій і тим, хто бере шлюб, і тим, хто працює, щоби зробити цей день для молодят незабутнім!

Залишити відповідь

Top