Де я?
ГОЛОВНА > СПОРТ > ВК “Маковище” продовжує боротьбу

ВК “Маковище” продовжує боротьбу

Продовжується чемпіонат столичної ліги з волейболу, в якому Макарівщину представляє волейбольний клуб “Маковище”. Вчора, 7 лютого маковищанці зустрічалися в залі макарівської ДЮСШ із поточним лідером групи Ж – “Джокером” із Музичів. Після зимової перерви обидві команди підсислилися : до “Маковища” приєдналися Олександо Горбань та Віталій Зубко. “Джокер”, окрім вже раніше згадуваних Дениса Гладки, Артема Гаркушина та Максима Логінова, тепер має у своєму складі ще одного волейболіста відомого на Макарівщині – до команди з Музичів приєднався колишній лідер макарівського “Автомобіліста” Анатолій Чупріянов.

Не дивно що зустріч викликала підвищений інтерес у глядачів. Прикро те, що принциповість арбітра цього дня перемогла здоровий глузд : арбітр матчу заявив, що не погодиться розпочати поєдинок, поки в залі будуть присутні глядачі, тож всі бажаючі спостерігати за поєдинком замість зручних трибун були змушені розташуватися на вході в зал, що аж ніяк не сприяло дотриманню соціальної дистанції…

Подивитися у матчі і справді було на що. Якщо першу партію “Джокер” виграв доволі переконливо ( нехай читачів не вводять в оману підсумкові 25:22, адже перевага впродовж партії була доволі більш відчутною), то в другій маковищанці дали фавориту справжній бій. “Маковище” навіть виходило вперед впродовж партії, та втримати перевагу не змогло – 25:23. В такому ж дусі пройшла і третя партія, яка хоч і закінчилася з рахунком 25:22, однак інтригу тримала до останнього. Кращим гравцем у складі ВК “Маковище ” вперше в сезоні було визнано Олесандра Мороза.


Свій наступний матч “Маковище” проведе проти “Юпітера” на виїзді в Обухові.

Залишити відповідь

Top