Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > В Україні зареєстрували першу вакцину проти COVID-19

В Україні зареєстрували першу вакцину проти COVID-19


Це препарат від AstraZeneca, який виробляють на потужностях в Індії і який має назву CoviShield. У Міністерстві охорони здоров’я повідомили, що препарат схвалили для екстреного використання. Очікується, що перші 500 тисяч доз вакцини мають прибути в Україну з заводу в Індії сьогодні, 23 лютого.

Також у відомстві зазначають, що Україна може отримати в межах ініціативи COVAX від 2,2 до 3,7 млн доз вакцин Oxford/AstraZeneca у першому-другому кварталі 2021 року. Також держава буде закуповувати у виробників.
Так коли ж все-таки почнеться вакцинація проти COVID-19 в Україні?
У МОЗ запевняли, що вакцинацію можна розпочати наступного дня після того, як препарат буде в Україну. Спершу обіцяли початок вакцинації 15 лютого, але цього не сталося. За словами Максима Степанова, Міністра охорони здоров’я, затримка пов’язана з «технологічними проблемами логістичного характеру».
Згодом в МОЗ та Офісі президента сподівалися, що перше щеплення проти COVID-19 в Україні зроблять до 21 лютого, але й тоді Україна ще не отримала препаратів. Перші 500 тисяч доз вакцини CovidShield очікують вже сьогодні 23 лютого.

Залишити відповідь

Top