Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Сьогодні 9 лютого і цього дня у світі відзначають Міжнародний день стоматолога, День народження волейболу, Міжнародний день піци, Міжнародний день безпечного Інтернету

Сьогодні 9 лютого і цього дня у світі відзначають Міжнародний день стоматолога, День народження волейболу, Міжнародний день піци, Міжнародний день безпечного Інтернету

Сьогодні 9 лютого і цього дня у світі відзначають Міжнародний день стоматолога, День народження волейболу, Міжнародний день піци, Міжнародний день безпечного Інтернету.

В історії цей день закарбувався. Наприклад, 9 лютого 1895 року в місті Холіоке американського штату Массачусетс народився волейбол. У спортзалі Асоціації молодих християн Керівник YMCA (молодіжної християнської організації) з фізпідготовки Вільям Морган провів перший у світі матч нової гри в м’яч. Морган вирішив змішати елементи баскетболу, бейсболу та гандболу. Він запозичив сітку з тенісу і встановив її на висоті приблизно 196 см від підлоги, так, щоб вона була вище від голови людини середнього на ті часи зросту. Суть гри полягала в тому, щоб перекидати м’яч над сіткою. Кількість учасників перший час була не обмежена. Саму ж гру охрестили «mintonette». Оскільки основна ідея гри полягала в тому, щоб ударяти руками по м’ячу, змушуючи його перелітати через сітку, професор Альфред Хальстед запропонував перейменувати «мінтонет» на «волейбол», що в перекладі означає «Літаючий м’яч».

Також 9 лютого 1948 року в Токіо був заснований Всесвітній центр айкідо – потужної зброї самозахисту. А у 1963 році відбувся перший політ вузькофюзеляжного середньомагістрального пасажирського літака Boeing 727. З 60-х по 80-ті роки Boeing 727 був одним із найпопулярніших авіалайнерів у світі.
Ось такі справи. Бажаємо вам гарного дня та чудового настрою!

Залишити відповідь

Top