Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Сьогодні 15 лютого в Україні сьогодні День вшанування учасників бойових дій на території інших державі. Цього дня у світі відзначаються День обізнаності про холостий спосіб життя, Міжнародний день операційної медичної сестри, День зав’язування вузликів на щастя

Сьогодні 15 лютого в Україні сьогодні День вшанування учасників бойових дій на території інших державі. Цього дня у світі відзначаються День обізнаності про холостий спосіб життя, Міжнародний день операційної медичної сестри, День зав’язування вузликів на щастя

Сьогодні 15 лютого і цього дня у світі відзначаються День обізнаності про холостий спосіб життя, Міжнародний день операційної медичної сестри, День зав’язування вузликів на щастя, Міжнародний день дітей, хворих на рак, День Парінірвани. А в Україні сьогодні День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

В історії цей день запам’ятався тим, що у 1902 році була відкрита перша лінія Берлінського метро, що з’єднала між собою Штралауер Тор і зоологічний сад, із невеликим відгалуженням на Потсдамську площу.

У 1922 році цього ж дня в Гаазі було відкрито перше засідання Міжнародного суду.
У 1965 році в Канаді був введений новий прапор – червоно-білий із кленовим листом. У 1969 році Роберт Едвардс із Кембриджського університету вперше здійснив штучне запліднення людської яйцеклітини.
А 15 лютого у 1971 році у Великій Британії офіційно ввели десяткову систему мір і величин.
Зараз снігопади вже відступають, але приходять морози. Тож одягайтеся тепліше. Усім гарного дня.

Залишити відповідь

Top