Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Сьогодні 11 лютого і цього дня у світі відзначаються День народження пароплава, Міжнародний день жінок і дівчаток у науці

Сьогодні 11 лютого і цього дня у світі відзначаються День народження пароплава, Міжнародний день жінок і дівчаток у науці

Сьогодні 11 лютого і цього дня у світі відзначаються День народження пароплава, Міжнародний день жінок і дівчаток у науці та Європейський день номера екстреного виклику (European 112 Day).

В історії цей день запам’ятався тим, що у 1809 році американський інженер і винахідник Роберт Фултон запатентував пароплав. Також у 1929 році Ватикан став суверенною державою в результаті Латеранських угод, підписаних 11 лютого. 
У 1938 році цього ж дня BBC Television випустила на екрани першу науково-фантастичну телепередачу за мотивами науково-фантастичної п’єси, написаної Карелом Чапеком «R. U. R.».

А у 1956 році відбувся перший політ військово-транспортного літака Ан-8 під керуванням льотчиків-випробувачів Я. І. Вернікова (командир) і В. П. Васіна (другий пілот) з аеродрому Святошино у Києві.
Ось такі справи. “Макарів Діловий” бажає вам гарного дня та чудового настрою.

Залишити відповідь

Top