Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Скільки заплатимо за газ у березні?

Скільки заплатимо за газ у березні?

Опубліковано нові тарифи для населення.
Як повідомляється на сайті консультаційного центру для населення «ГазПравда», газопостачальні компанії з урахуванням урядового обмеження ціни газу на рівні 6,99 грн за куб. м, пропонують населенню України в березні купувати газ за ціною від 6,70 до 6,99 грн за кубометр.
Найменшу ціну в березні своїм споживачам запропонувала енергетична компанія «Мегаватт енерго сервісна компанія» – 6,70 грн за куб. м, а також «Агросинтез Трейдинг» – 6,75 грн за куб. м.
Ще кілька компаній встановили на березень ціни нижче граничного тарифу, встановленого урядом. Зокрема, «ПК« Енергетичні ресурси України »- 6,80 грн за куб. м, газопостачальна компанія «Нафтогаз України» – 6,86 грн за куб. м, ДП «Євода трейд» КП Луцькводоканал »- 6,88 грн за куб. м, «Газпромпостач» – 6,9 грн за куб. м, «Волиньелектро збут» – 6,97 грн за куб. м, а також «Закарпаття енергозбут» – 6,97 грн за куб. м.
Ціни інших постачальників газу, які обслуговують більшу частину населення України, не перевищують затверджену урядом граничну ціну і складають 6,99 грн за куб. м.

Залишити відповідь

Top