Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Що ви знаєте про радіо?

Що ви знаєте про радіо?


Сьогодні, 13 лютого, світ відзначає Всесвітній день радіо.
Ця дата встановлена на 36-й сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у 2011 році з ініціативи Іспанії.

Як вважають засновники свята, воно покликане нагадати світові про важливу роль радіо як ЗМІ, зміцнити міжнародне співробітництво радіомовників і заохотити великі мережі та місцеві радіостанції розвивати доступ до інформації та свободу слова у радіоефірі. Дата 13 лютого вибрана не випадково – цього дня у 1946 році, у штаб-квартирі Організації Об’єднаних Націй уперше вийшло в ефір радіо ООН.
Нині радіо продовжує залишатися засобом комунікації з найширшою аудиторією в світі. Воно є загальновизнаним засобом зв’язку, що володіє великими можливостями і, водночас, не вимагає великих витрат.

Тема Всесвітнього дня радіо в 2021 році «Новий світ, нове радіо». Вона має нагадати, що радіо – це засіб інформації, який прекрасно вписався в життя суспільства та постійно змінюється разом з ним, адаптуючись до нових змін і пристосовуючи до них свої послуги. По мірі того, як змінювався світ, змінювалося і радіо.
Наприклад, в період пандемії COVID-19 радіо дозволило забезпечити безперервність навчально-освітнього процесу, протистояти дезінформації і проводити роз’яснювальну роботу щодо важливості дотримання санітарних заходів.

Залишити відповідь

Top