Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Про засідання сесії Макарівської селищної ради

Про засідання сесії Макарівської селищної ради

Сьогодні на засіданні позачергової сесії Макарівської селищної ради депутати прийняли у власність Макарівської територіальної громади Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги та амбулаторії, приміщення районного будинку культури. Знову було надано дозволи на розробку технічної документації щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам та надання землі в оренду. Також депутати проголосували за впровадження в Макарівській ОТГ програми «Поліцейський громади».
На першому етапі поліцейські офіцери громади працюватимуть у селах Колонщина, Андрїївка, Юрів та Липівка. Задля ефективного впровадження цієї програми на Макарівщині, потрібно провести ремонтні роботи та закупівлю необхідних меблів у відповідних громадських приміщеннях сільських рад. Мета програми полягає у тому, що поліцейський громади безпосередньо і працює, і проживає на території своїх повноважень. 2 службових авто буде придбано за кошти Макарівської громади, ще 2 автомобіля надає Національна поліція.
Голова фракції «Європейська Солідарність» Олександр Гулак подав депутатське звернення від своєї фракції та запропонував підтримати світову ініціативу озеленення планети і спільними зусиллями облагородити, озеленити чудове місце відпочинку в Макарові на набережній біля річки Здвиж. На своїй сторінці у Фейсбук він закликав долучатися до цієї ініціативи всіх бажаючих.

Депутат від «Європейської Солідарності» Наталя Сидоренко подала депутатський запит щодо вирішення питання вивезення сміття в селах Андріївка та Червона Гірка. На сьогодні там існують проблеми.


Нагадаємо, саме цього депутата минулими вихідними на загальних зборах у селі Андріївка Макарівський селищний голова Вадим Токар привселюдно звинуватив у незаконному веденні бізнесу. Проте, Наталія Сидоренко є депутатом кількох скликань, має офіційно зареєстрований бізнес у Макарівському районі, який надає роботу людям і сплачувала податки до бюджету Андріївської сільської ради, а з нового року, до новоствореної Макарівської ОТГ, є спонсором багатьох заходів у районі, неодноразово надавала особисту матеріальну допомогу окремим громадянам, закладах соціальної сфери і таке інше.
Депутат від тої ж таки «Європейської Солідарності» Олександр Бабич на засіданні сесії виступив з ініціативою детально розібратись із порушеннями у навчальних закладах району, через які можуть закрити дитячі садочки та школи. Депутат попросив створити комісію та визначити відповідальних і якнайшвидше усунути існуючі недоліки та запобігти новим порушенням у протипожежній безпеці.
Це питання розкритикували на одному з інформаційних ресурсів.
До слова, саме за ініціативи Олександра Бабича, як депутата Макарівської районної ради було здійснено капітальний ремонт приміщення школи в селі Пашківка, яка знаходилась у аварійному стані.

Люди, будьте мудрими і виваженими керівниками, пусті балачки і безпідставні звинувачення ні чого доброго не призведуть. Садіть дерева і будьте взаємно красивими) Команда Макарова Ділового обо‘язково долучається до ініціативи створення комфортної набережної. Макарівський селищний голова підтримав також цю ініціативу, сподіваємось не тільки на словах!

Залишити відповідь

Top