Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Про роботу депутата Макарівськоїрайонної ради VI,VII скликань, Макарівської селищної ради VIII скликання Наталії Сидоренко

Про роботу депутата Макарівськоїрайонної ради VI,VII скликань, Макарівської селищної ради VIII скликання Наталії Сидоренко

На місцевих виборах 25.10.2015 р. від територіально-виборчого округу сіл Андріївка та Червона Гірка, Наталія Сидоренко була обрана депутатом Макарівської районної ради від партії «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ». 

Свої депутатські повноваження я здійснювала на основі вимог, які передбачені КУ, ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад», ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні».

Пріоритетними напрямками роботи вбачаю захист інтересів громади та виборців, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень.

Брала активну участь у роботі сесій районної ради та засіданнях постійно діючих комісій ради. Разом з іншими депутатами, головою районної ради вирішували нагальні проблеми Макарівського району та виборців, котрі зверталися за допомогою. 

Завдяки спільній роботі з головою районної ради та депутатським корпусом за звітний період було залучено кошти з районного бюджету в сумі 50 000 грн. для придбання та встановлення дитячого майданчика на шкільному подвір’їАндріївського НВО.

Завдяки співпраці з депутатом ВР Сольваром Р. М. для жителів наших сіл було придбано спортивно-розважальний комплекс, що також встановлено на шкільному подвір’ї.

Впродовж всієї депутатської діяльності особисто переймалась проблемами мешканців сіл Андріївка та Червона Гірка (освіта, медицина, культура, благоустрій) тому власними коштами та залученими інвестиціями підприємств ТОВ «ТОРАДО», ТОВ «АГРОФІРМА «КРАСНА ГІРКА», які зареєстровані на території села Андріївка було проведено наступні роботи:

2015 рік
–  сплачено за харчування дітей (вихованців садочку) батьки яких мобілізовані в зону АТО – 1420 грн;

⎯ виділено кошти в сумі 2600 грн. для придбання тканини на пошиття новорічного костюму Діда Мороза (на прохання колективу дитячого садка);

⎯ для друку віршів дітей (учнів Андріївського НВО) в районній збірці виділено 2000 грн;

 ⎯ на прохання сільського голови для сільської ради придбано лічильник на 3 фази за ціною 3177, 73 грн;

⎯ для придбання новорічних подарунків в недільну школу виділено 500 грн;

⎯ на ямковий ремонт дорожнього покриття з вулиці Слобода в селі Андріївка до села Червона Гірка витрачено 21 000 грн (1,5 камази асфальту, оренда фрези та віброплити);

⎯ оплачено виписку періодичного видання «Макарівські вісті» для мало захищених верств населення (10 примірників) 851 грн; 

⎯ виділено 250 грн на облаштування зупинки біля вулиці Вишнева в селі Андріївка;

⎯ виділено 15 000 грн для потреб учасників АТО;

–  для привітання одиноких та пристарілих громадян жителів нашої громади (за ініціативою соціальних працівників) виділено кошти для придбання 29 наборів продуктів на суму 2320 грн. 

2016 рік
– Виділено 2000 грн для придбання побутової хімії для КЗ МЦ «Промінь надії»;

⎯ на прохання сільського голови виділено кошти в сумі 2000 грн на проведення експертної оцінки будівлі;

⎯ сплачено за харчування дітей (вихованців садочку) батьки яких мобілізовані в зону АТО – 1491 грн;

 ⎯ за ініціативою батьків вихованців дитячого садка, для потреб груп садочку, придбано пилосос;

⎯ виділена матеріальна допомога Андріївському НВО на будівельні матеріали 2094 грн;

⎯ проведено ремонт огорожі навколо кладовища в селі Червона Гірка 27 000 грн;

⎯ сплачено за виготовлення дерев’яних хрестів-оберегів на в’їзді виїзді в селі Червона Гірка 3000 грн;

⎯ за проханнями директора НВО для ремонту кабінету директора, шкільної вбиральні та загального ремонту виділено 4125 грн;

⎯ для організації святкування Дня Перемоги виділено 700 грн;

⎯ за ініціативи жителів вулиці Перемоги тадепутата Андріїівської сільської ради А. Мушківської створено дитячий майданчик та  виділено кошти на його фарбування. Для святкування Дня села виділено 2500 грн;

⎯ за клопотанням директора школи, для ремонту шкільних приміщень виділено 6000 грн;

–  за проханням сільського голови виділено кошти на купівлі кабелю, розеток та кошти для ремонту 5000 грн;

⎯ кошти для ремонту 2768 грн.

2017 рік

⎯ Виділено кошти на чищення доріг від снігу в селі Андріївка та Червона Гірка 3700 грн;

⎯ придбано матеріали для ремонту доріг та сплачено за проведені роботи 12800 грн;

⎯ підготовка дороги в селі Червона Гірка до асфальтування 5256 грн;

⎯ огорожа частини кладовища в селі Червона Гірка 10 000 грн;

⎯ купівля аксесуарів та сценічних костюмів для колективу Андріївського БК 3900 грн.

2018 рік 

⎯ виділено 2000 грн для підготовки друку книги «Андріївка та Красногірка» автор О. В. Гордон;

⎯ 1500 грн. виділено для участі колективу місцевої самодіяльності в районному фестивалі;

 ⎯ виділено 3000 грн для організації проведення презентації книги про історію наших сіл  «Андріївка та Красногірка» автор О. В. Гордон;

⎯ 300 грн святкування 9 травня;

⎯ 3500 грн для придбання продовольчих наборів для одиноких та пристарілих громадян;

⎯ вилілено 2000 грн для святкування Вознесіння Господнього в Храмі села Андріївка; ⎯ на 1190 грн. придбано канцтовари для потреб місцевої амбулаторії;

⎯ 4200 грн сплачено за поїздку дітей учасників самодіяльності для участі в конкурсі в м. Буча;

⎯ виділено 2000 грн для виплати матеріальних заохочень відмінникам школи та для придбання подарунків до свята Останнього дзвоника;

⎯ виділено 400 грн. для закупівлі аксесуарів для місцевого танцювального колективу;

 ⎯  на 1700 грн. придбано медичні халати для працівників місцевої амбулаторії;

2019-2020 роки

⎯ Відремонтовано і пофарбовано відбійники в селі Червона Гірка на 2800 грн;

⎯ ремонт, реставрація та художній розпис зупинки в селі Червона Гірка 6500 грн;

⎯ придбання офісних крісел для працівників сільської ради 5995 грн;

⎯ придбано 15 стільців для актової зали в Андріївському НВО;

⎯ встановлено нову бетонну огорожу на подвір’ї Андріївскього НВО 49 000 грн;

⎯ придбано метал для огорожі шкільного подвір’я на суму 18 000 грн;

⎯ для садочку Андріївського НВО сплачноза придбання меблів дитячих (стінки 2 шт.) 13 698 грн;

⎯ оплачено роботи з перекриття даху старого приміщення школи 52 000 грн;

 ⎯ придбано антисептики та маски для працівників місцевої амбулаторії 2000 грн;

⎯ проведено косметичний ремонт коридорів в місцевій амбулаторії 38 000 грн;

⎯ з початку введення карантину і до тепер Андріївське НВО забезпечується засобами індивідуального захисту та дизрозчинами; ⎯ відремонтовано тример для косіння трави на території Андріївського НВО;

⎯ організація поховання невідомих солдат на сільському кладовищі 2000 грн.

Також, за власною ініціативою та безпосередньої участі щорічно, впродовж 2015-2020 років організовувались привітання медичних працівників та працівників закладів освіти з професійними святами. 

Брала активну участь в організації та матеріальній підтримці під час проведення на території громади свят 1 вересня, Останнього дзвоника, 9 травня, Дня села, храмових свят. 

Спільно з головою Макарівської районної ради VII скликання Олександром Гулаком вітали учасників недільної школи в селі Плахтянка з новорічними та Різдвяними святами солодкими подарунками. 

Щорічно на прохання сільського голови та директора школи виділяла кошти на придбання палива (або паливо) для здійснення благоустрою вулиць на території сіл Андріївка та Червона Гірка. Двічі на рік допомагала в придбанні подарунків для одиноких пристарілих громадян до свят.

Впродовж періоду депутатства постійно матеріально підтримувала сім’ї які виховують дитей-інвалідів та перебувають у складних життєвих обставинах. Також надавала допомогу церковній громаді села Андріївка, долучалась до проведення суботників та загальних прибирань території кладовища в селі Червона Гірка. Надавала матеріальну підтримку під час поховань членів малозабезпечених сімей. Постійно виділяла допомогу для забезпечення потреб тих, хто перебуває в зоні АТО. 

На території Макарівського району долучалася до привітань дітей, що перебуваю в КЗ МЦ «Промінь Надії», матеріально допомагала онкохворим дітям, що проживаю в селах району. 

Впродовж звітного періоду підтримувала зв’язок з виборцями. Прийом громадян проводився в приміщенні Андріївської сільської ради щосереди.

За 2015-2020 роки надходили та вирішувались такі питання:

⎯ Звернення жителів села Андріївка, щодо заборони діяльності ТОВ «Карбон Трейдінг». У відповідь на звернення громади надсилала запити до ДЕРЖВНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ІНСПЕКЦІЇ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ПРОКУРАТУРУ МАКАРІВСЬКОГО РАЙОНУ та отримала відповіді. Фінансувала виїзд працівників екологічної інспекції та забори аналізів води та грунту. Результатом спільних із громадою звернень стало встановлення на підприємстві очисних споруд.  

⎯ На звернення жителів села Андріївка та Червона Гірка сформовано запит до Андріївської сільської ради, щодо правових підстав обробки земельних паїв в поймі річки Здвиж. Отримано об’єктивну відповідь.

⎯ Отримано лист від членів СТ «Садко» про допомогу у врегулюванні питання діяльності садового товариство. Сформовано відповідні запити за належністю.

⎯ За власної ініціативи зверталась до голови Макарівської РДА, щодо ремонту дорожнього покриття на ділянці дороги Андріївка-Червона Гірка та мосту по вул. Меля О. М. в селі Андріївка. 

Вирішення проблемних питань, які турбують виборців і є основним завдання депутата районної та селищної рад. Розв’язання цих проблем сприятиме підвищенню рівня життя людей у громаді та ефективній роботі керівництва громади. 

Керуючись тим, що найбільшою цінністю нашої держави є народ, своїм завданням, як депутата вважаю сприяти вирішенню життєвих проблем та відстоювання інтересів своїх виборців.

Один коментар до новини “Про роботу депутата Макарівськоїрайонної ради VI,VII скликань, Макарівської селищної ради VIII скликання Наталії Сидоренко

  1. Розкрадання пойми болота тим саме залишають села без води а саме пересихають криниці оранка болота внесення гитбицидив тим отруюють воду яку вживають жители з колодязив

Залишити відповідь

Top