Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Обережно. Фальсифікат червоної ікри та ковбас

Обережно. Фальсифікат червоної ікри та ковбас

За повідомленням Макарівського районного упраління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області виявлено фальсифікат ковбаси та ікри лососевої.

Як повідомили в ГО «Громадський контроль захисту прав споживачів» в рамках масмедійного проекту «СТОП ФАЛЬСИФІКАТ» встановлено факти невідповідності виробництва та/або обігу ковбасних виробів (ковбаса варена) операторами ринку:

ТОВ «Житомирський м’ясокомбінат»;

ТОВ «Феракс»;

ТОВ «М’ясокомбінат Ювілейний»;

ПрАТ «Український Бекон».

Зразки досліджувались на фізико-хімічні показники: масову частку кальцію, масову частку кісткових включень у фарші та розмір кісткових включень. Усі відібрані зразки не відповідають встановленим вимогам. Також, встановлено факти невідповідності виробництва та/або обігу ікри лосесевої (горбуші) операторами ринку: ПрАТ «Дальриба»; ТОВ «Флагман Сіфуд».

В ікрі лабораторно виявили консервант уротропін, якого там не має бути взагалі.Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з метою протидії обігу небезпечного, непридатного до споживання, неправильно маркованого харчового продукту Головним державним інспектором України підписано розпорядження № 1 від 05.01.2021 р «Щодо протидії фальсифікації ковбас, ікри лососевої».

Макарівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві та/ або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та /або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”.

Залишити відповідь

Top