Де я?
ГОЛОВНА > КУЛЬТУРА > Навулиці – мороз та хурделиця, а вдома що? Або «Чим займаються макарівчани у непогоду?»

Навулиці – мороз та хурделиця, а вдома що? Або «Чим займаються макарівчани у непогоду?»

Цього року до наших країв завітала справжня зима, якої ми вже давно не бачили. Іноді лютневі дні вітають нас завірюхами та сильними морозами. І відповідно тоді виходити навулицю аж зовсім не хочеться. Чи хочеться? А якщо ні – то чим зайнятися вдома, коли є вільний час? Про це редакція «Макарова Ділового» вирішила поцікавитися у жителів Макарова та району, написавши пост в соціальній мережі Фейсбук.
На наш клич відгукнулася досить велика кількість людей. Різних думок про те, чим же можна зайнятися, коли надворі сніжить чи відбувається ще якась непогода, виявилось досить багато. Цікаво, що всі вони – різні.
Серед людей, що відгукнулися, знайшлися домосіди. «Готуємо з мамою смачні страви. Плюс я сама багато читаю та слухаю музику в стилі лаунж,», – розповідає Анна Зозуля. А от, що каже Людмила Касич: «Я сиджу в кріслі напроти вікна, вишиваю та в’яжу, і нікуди не хочеться виходити».
Дійсно, у таку погоду хочеться знаходитися в теплі та затишку, пити щось зігріваюче та спостерігати за снігопадом через вікно. Одначе, не з усіма так. Насправді є люди, яким до вподоби не «сидіння вдома», а навпаки – активний відпочинок навіть у таку погоду. Серед коментаторів знайшлися і ті, хто віддає перевагу гіркам, ковзанкам та прогулянкам. Наприклад, Інна Михалева каже: «Ми активно проводимо час на гірках та катаємося на ковзанах! Треба ловити мить, поки зима тішить снігом!».
Також знайшлися і ті, хто під час морозної погоди не забуває про допомогу братам нашим меншим. Серед таких, наприклад, користувач із ніком «Sanya Sold». «В морозні дні та холод вирішив підгодовувати пташок. Так з’явилася можливість і за ними поспостерігати».
Тож бачимо, що думки стосовно того, чим краще займатися, коли надворі зимно, розходяться. Але воно і вірно: скільки людей, стільки і думок, і кожна з них відрізняється оригінальністю.
А як ВИ любите проводити вільний час, коли зима лютує?

Залишити відповідь

Top