Де я?
ГОЛОВНА > ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ > Кабінет міністрів України ухвалив порядок нарахування компенсації за підвищення тарифів на електроенергію. А в Макрівській ОТГ все частіше виникають проблеми зі світлом

Кабінет міністрів України ухвалив порядок нарахування компенсації за підвищення тарифів на електроенергію. А в Макрівській ОТГ все частіше виникають проблеми зі світлом

Кабінет міністрів України ухвалив порядок нарахування компенсації для людей, які у своїх домівках використовують електричне опалення
Про це розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
Таким чином компенсації будуть виплачувати людям, домівки яких обладнані електроопалювальними установками, негазифіковані або не мають централізованого теплопостачання. Також компенсації виплачуватимуть багатодітним, прийомним сім’ям і дитячим будинкам сімейного типу.
Водночас кошти нараховуватимуть автоматично (на особові рахунки споживачів). Жодних довідок чи заяв писати не треба. Держава виділить на такий вид компенсацій 1,4 мільярда гривень.

Разом з тим, якість надання послуг з постачання електроенергії останнім часом на території Макарівської ОТГ значно погіршилась. Частими в домівках мешканців громади стали відключення, більшість з них не планові, аварійні. Кажуть, що станції не витримують навантаження та потребують термінового капітального ремонту.

У соціальних спільнотах люди все більше нарікають на різку зміну напруги в мережі, раптові та часті відключення світла.

Коментарі: Аліна Невмержицька пише: «Третій день по вул. Толстого пропадає світло вдень і ввечері на декілька хвилин по декілька разів».
Тетяна Прокопенко теж цікавиться, коли з’явиться світло і жаліється, що продукти в холодильнику вже псуються. «Хто за це відповідає? Заводська вже добу без світла», – пише вона.
Це було ще наприкінці минулого року. Проте зараз люди також незадоволені частими відключеннями електроенергії. Наприклад, 25 січня Лідія Юхименко пише пост. «Доброго дня! Можливо хтось знає, чому немає світла в Маковищі?».
Бачимо, що іноді сидять без світла не лише макарівчани, але й жителі сіл.
А ось що каже про раптові відключення світла Світлана Савран. «Йду по вулиці о 18.00 год. вечора, повна темнота, аж раптом вимикається світло на всій вулиці. Потухли всі-всі ліхтарі… То йшла додому з моїм маленьким ліхтариком на телефоні. Вдома теж світла не було. І не з’явилося аж до 20.00 год. вечора».

Запитати, у чому причина таких частих відключень немає у кого. Адже в Макарові відсутній керівник у відділі РЕМ ПАТ «Київобленерго», відповідають, що і не буде. Тепер за всіма питаннями потрібно звертатись на сайт https://www.dtek-krem.com.ua/ua, а звідти на гарячу лінію ДТЕК. Ми сподівались додзвонитись і прояснити ситуацію, прочекавши 18 хвилин зв’язку з оператором, нерви не витримали…

Натомість, редакція порталу підготувала електронного листа, щоби нашій громаді пояснили, чому тарифи за електроенергію підвищуються, а якість послуг все гіршає.


Залишити відповідь

Top